Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Travel Data Daily Ulubione Kraje i TDD Worldwide


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Travel Data Daily Ulubione Kraje i TDD Worldwide

No i są jednak jakieś nowe Travel Data Daily, ale nie ma regulaminów.
Wskoczył mi nowy Smart Plan LTE i Data Daily (ten do UE+Rosja) został aktywny. Pojawiły się natomiast Travel Data Daily Ulubione Kraje i TDD Worldwide, które aktywowały się bez problemu. Ceny za 1 MB lepsze niż w standardowym cenniku, szczególnie Worldwide (pisałem już o tym w tym wątku).
IMG_2659


IMG_2659.PNG
2 ODPOW. 2

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Travel Data Daily Ulubione Kraje i TDD Worldwide

Tak dodam jeszcze, nieco rozbudowując, to co pisałem w innym temacie.

 

Stare promocje to Travel Data Daily i Travel Data Daily Reszta Świata. Pierwsza, którą nadal mam aktywną i tam jest/było 2 MB za 1,5 zł z VAT w UE, Rosji i Szwajcarii. Drugi pakiet, którego już nie widać w opcjach, miał opłatę 2 MB za 30 zł z VAT w reszcie świata.

 

Teraz widnieje Travel Data Daily - Ulubione Kraje (2 MB za 2,46 zł z VAT) i Travel Data Daily - Worldwide (2 MB za 12,29 zł z VAT) i obydwie opcje są opłacalne bo w Ulubionych Krajach są kraje spoza UE jak np. USA, Tunezja, Szwajcaria, Izrael, Egipt i coś tam jeszcze, generalnie wszystkie kraje popularne turystycznie. W poprzednim Travel Data Daily były one w Reszta Świata czyli 15 zł za 1 MB, teraz wychodzi 1,23 zł za 1 MB.

 

Te dwie opcje pojawiły się tylko w nowszym planie internetowym, w starym było tylko Travel Data Daily, a od wejścia nowej taryfy w planie telefonicznym (Smart Plan LTE) również w nim. Różnica (prawdopodobnie) Travel Data Daily jest taka, że na stałe Rosja została w tą promocję wpisana, a Szwajcaria poszła do Travel Data Daily - Ulubione Kraje. Niestety to tylko gdybanie.

 

Mógłby się ktoś z Orange na ten temat konkretniej wypowiedzieć? Chodzi głównie o regulaminy. Nigdzie ich nie ma dla tych promocji, które są na kontach abonenckich i które da się włączyć.

 

Podsumowując na koncie widać trzy opcje:

  1. Travel Data Daily (1,5 zł za 2MB)
  2. Travel Data Daily - Ulubione Kraje (2,26 zł za 2 MB)
  3. Travel Data Daily - Worldwide (12,29 zł za 2 MB)

Niestety nie wiadomo właściwie jakie kraje wchodzą w poszczególne promocje bo nie ma regulaminów.

Czy ktoś jeszcze widzi i może aktywować (aktywacja jest bezpłatna) te opcje na swoich numerach?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Travel Data Daily Ulubione Kraje i TDD Worldwide

Może i lepsza oferta. Ale w T-M 1 GB na całym świecie na 14 dni kosztuje 599zł. W Orange wychodzi dwa razy drożej.