Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja ORANGE - bardzo słaba


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 169
  • 4

Telewizja ORANGE - bardzo słaba

Do Orange z TV przeszedłem z Canal+. Stosowna umowę podpisałem 17 sierpnia. Wszystko w jednym. Od razu wyszły problemy z dekoderem, co w przypadku Canal+ nigdy nie miało miejsca. Opisałem to wcześniej. ICU 100 również często nie chciał się uruchomić po włącznie telewizora. Zawsze mu nie odpowiadało zasilanie albo HDMI. Wymieniłem dekoder ICU na drugie ICU i to samo. Wstawiłem w jego miejsce IWU 200. Było dobrze, aż do przedwczoraj. Nie mogłem spać i telewizor włączyłem o 3 nad ranem. Nie chciał wystartować, powtórzyłem - zgłosił się z fonią ale bez obrazu. Sprawdziłem na Netflixie, Apple TV - wszystko wyświetla się prawidłowo. Ponowna próba, wybieram kanały i informacja - „nie ma w pakiecie. Skontaktuj się ...” Odłączyłem gada od prądu, ponownie włączyłem i jest dobrze. Nie muszę dokupywać kanałów:), co za ulga.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Telewizja ORANGE - bardzo słaba

@JerzyMarian1  sprawdż czy nie ma aktywnego trybu oszczędzania energii, jak jest aktywny to wyłącz i problemy miną. Objaw typowy dla problemów z wychodzeniem z trybu tak zwanej hibernacji 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Telewizja ORANGE - bardzo słaba

@JerzyMarian1 wiele urzadzen elektronicznych, elektrycznych i mechanicznych mozna naprawic w prosty sposob. Wylaczajac (z pradu) i wlaczajac ponownie😜  proste, ale najwazniejsze ze dziala👍

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja ORANGE - bardzo słaba

@byczyn_86  dawne czasy to miałem sporo pracy, przez te wyłączanie z prądu komputerów, dyski padały jak muchy, bo obsługujący nie wyłączali komputerów z przycisku, odcinali prąd na listwie czy wyjmowali z gniazdka wtyczkę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Telewizja ORANGE - bardzo słaba

@Anonim TWARDY RESET 😁

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja ORANGE - bardzo słaba


@byczyn_86napisał(-a)

@Anonim TWARDY RESET 😁


Reset twardy jak granit 🤣 Sprzęt nie lubi takich utrat zasilania, co do nowoczesnej elektroniki, to warto jej dać odpocząć na noc, sam wyłączam wszystko na listwach, jak idę spać, czy wybywam z domu na dłużej.






 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 169
  • 4

Telewizja ORANGE - bardzo słaba

Był, wyłączone jest też "oszczędzanie energii". Teraz działa dlatego podchodzę spokojnie. To słaby sprzęt. Mam Apple TV 4K - tam wszystko działa wyśmienicie i zawsze. Zdecydowanie też lepsza jest fonia na tym samym kinie domowym, już dzisiaj leciwym, bo ma 7 lat. 

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja ORANGE - bardzo słaba

@JerzyMarian1  dekodery operatorów, to nie jest topowy sprzęt, inna kwestia to oprogramowanie, często z bugami, ale aktualizacje idą, więc może ten problem co masz zniknie 😉