Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szkoła Online w czasie COVID a zużycie data i internet LTE


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 37
  • 0

Szkoła Online w czasie COVID a zużycie data i internet LTE

Czy ktoś ma sytuację w której dzieci maja szkołę online ale tylko po LTE. Jakie macie zużycie internetu poprzez do nauki online ? Jakie sa wasze doświadczenia. Od środy będę w takiej sytuacji i nie wiem jak to jest w praktyce. Jakie wielkości data zużywają aplikacje zoom, skype, czy google class room.

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Szkoła Online w czasie COVID a zużycie data i internet LTE

@_alfabet_ jak byłem na wsi, to zużycie internetu wyszło mi na poziomie około 70 GB na tydzień.

 

W mieście mam światłowód, ale mieszam dostęp do internetu wspomagając się mobilnym, aby dzieciom i żonie nie obciążać.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 37
  • 0

Szkoła Online w czasie COVID a zużycie data i internet LTE

Straszne wielkości. Na miesiąc trzeba ogromną wielkość danych. Potrzeba mi rozwiązania na dwa miesiące. Tylko szkoła online. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Szkoła Online w czasie COVID a zużycie data i internet LTE

@_alfabet_ to bez żadnego oszczędzania. Dane ciągnięte ile się dało.

 

Można jeszcze skorzystać z FLEX-a. Aktywujesz nową usługę a pod dwóch miesiącach rezygnujesz. Przed dodaniem karty płatniczej należy wpisać EDUFLEX. Więcej info na ten temat:

https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/ruszyla-specjalna-akcja-orange-polska-wspierajaca-...


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 37
  • 0

Szkoła Online w czasie COVID a zużycie data i internet LTE

I z tego skorzystam. Super.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szkoła Online w czasie COVID a zużycie data i internet LTE

Nie ma na dziś sensu brać oddzielnych ofert. Na dniach operatorzy muszą stosować zero-rating do serwisów edukacyjnych (muszą być rozliczenie za free poza pakietami). Lepiej namówić szkołę by zgłosiła wyżej serwisy z których korzysta.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Szkoła Online w czasie COVID a zużycie data i internet LTE

@_alfabet_ mam nadzieję, że Twoja rodzina nie będzie zużywała tyle danych co moja, więc powinno wystarczyć. W razie potrzeby możesz posiłkować się starterami na kartę. Za 5 PLN masz 6 GB danych na 14 dni, a 5 PLN z konta głównego można przeznaczyć na 5 GB transmisji danych. Jak zakupisz starter w Żabce, to dodatkowo dostaniesz promocję 9 GB.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 37
  • 0

Szkoła Online w czasie COVID a zużycie data i internet LTE

Pytanie techniczne. Jak mamy FLEXa to możemy kolejną ofertę dokupić na jeden pesel z tą promocją ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Szkoła Online w czasie COVID a zużycie data i internet LTE

@_alfabet_ jedna osoba, jedna promocja. Musi być inna osoba, np mąż, żona, osoba powyżej 16 roku życia, która nie była jeszcze rejestrowana we FLEX.

 

Karta płatnicza może być tej samej osoby do kolejnych numerów FLEX.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 37
  • 0

Szkoła Online w czasie COVID a zużycie data i internet LTE

Jedna godzinna lekcja po zoom zużyła 223 Mb. Więc tragedii nie ma. Wielkości są do ogarnięcia.