Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SMS

Dzień dobry, przychodzą czasami do mnie takie SMSy ->

 

To confirm your purchase please enter the code 4968

 

O co chodzi? Telefon dopiero co mam więc nigdzie nie wysyłałem SMSów. Nie wiem skąd po co i dlaczego przychodzą. Nawet nie mogę zobaczyć z jakiego są numeru. Wyświetla mi tylko nazwę ORANGE heh

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

SMS

Chodzi o to że ktos w internecie podaje Twój numer by kupic jakieś usługi cyfrowe/elektroniczne. Nie podawaj tego kodu i nie wpisuj tego na stronach www jeśli nie chcesz płacić.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SMS

strasznie to dziwne 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

SMS

Jak nie korzystasz z takich usług, na mój Orange można założyć bezpłatne blokady.

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

SMS

ktoś się pomylił i przy zakupie może źle wpisał swój numer telefonu ale to może też być świadoma próba naciągnięcia. Mi kiedyś po takim kodzie przyszedł sms z normalnego numeru od jakiejś ,,Pani" która prosiła o przesłanie kodu bo jest jej potrzebny do odzyskania hasła do poczty niby.

Nigdy nie podawaj takiego kodu dalej a najlepiej poproś na czacie o blokady na sms i mms PR I MT (przychodzące i wychodzące oraz blokadę UsE (usługi elektroniczne) o ile nie korzystasz z tego.

Sam kod jest bezpłatny wiec przyjść i tak przyjdzie ale z jego pomocą nic się już nie aktywuje.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SMS

wiem , wiem.  żeby tu chociaż był numer skąd i po co to 😂 wbsumie to tylko wiemy ze toncos z orange ale nic dokładniejszego. bezsens 😆


Screenshot_20180804-205040.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

SMS

Może w Badoo coś chciałeś kupić?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

SMS

mam tam konto 😂 moooze to to badziewie zawraca gitarę. spróbuję coś tam znaleźć 😉