Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS Polska Niemcy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

SMS Polska Niemcy

Hejka. Mam taki problem. Wysyłałam i dostawałam dziś SMS podobno z Niemiec. Czy jest możliwość aby sprawdzić to czy te smsy na pewno były wysyłane z poza granicy Polski? Gdzieś w wykazie połączeń SMS powinny być pokazane jako w roamingu? Czy nie ? Proszę o pomoc to bardzo ważne 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

SMS Polska Niemcy

@Pokachontas jeżeli wysyłasz SMS-y na numer krajowy, który gdzieś może być poza granicami Polski, to dla Ciebie nie ma znaczenia. Podejrzewam, że martwisz się o koszty wysłania takiego SMS-a. Tu nie masz żadnych obaw. Niezależnie, czy numer jest w kraju, czy za granicą, koszt SMS-a dla Ciebie jest taki sam, czyli 25 groszy, w przypadku wykupienia abonamentu, pakietu, jest w cenie. Dodatkowe opłaty nie będą naliczone, nawet jak numer na który wysyłasz jest poza granicami.

Co do historii możesz sprawdzić tylko SMS-y wysłane.

Roaming dotyczy tylko numeru, który jest poza granicami kraju i wysyłane są SMS-y do Polski.

Jeżeli byś wysyłała SMS-y na numer niemiecki, czyli początek +49, to wysyłasz wtedy SMS międzynarodowy. Wtedy koszt takiego SMS-a jest liczony jako opłata ponad abonament i wynosi 31 groszy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

SMS Polska Niemcy

Sprawdzić w aplikacji Mój Orange - Wykorzystanie. 

IMG_20220319_150541.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

SMS Polska Niemcy

Mam ilość wysłanych SMS. Kwota 0,00. Ale nie da się sprawdzić miejscowości?

Anonim

Nie dotyczy

SMS Polska Niemcy

Dane są zawsze z pewnym opóźnieniem. Nie ma szansy aby sprawdzić miejscowość. Jak to Twój numer do którego nie masz dostępu możesz skontaktować się z BOK. Po zalogowaniu się do zagranicznego nadajnika wysłane są SMSy powitalne. I taką informację możesz uzyskać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

SMS Polska Niemcy

@Pokachontas jeżeli SMS-y były wysyłane od Ciebie, to w apce Mój Orange jesteś w stanie sprawdzić. Jest tylko historia na jaki numer SMS był wysłany. Odbieranych SMS-ów w historii nie będzie.

Niemcy mają numer kierunkowy +49, więc jak pod taki numer były wysyłane SMS-y, to tylko potwierdzisz kraj. Miejscowości już nie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

SMS Polska Niemcy

Numer jest polski komórkowy. Tak mam tylko wysyłane sms

Anonim

Nie dotyczy

SMS Polska Niemcy

Tak dla jasności spytam. Jesteś w kraju. Mas ten telefon ze sobą. Podobno wysłałaś SMSy ale na polski numer znajdujący się w Niemczech?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

SMS Polska Niemcy

Jestem w Polsce wysłałam na nr Polski który bodajże ma być w Niemczech. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

SMS Polska Niemcy

@Pokachontas jeżeli wysyłasz SMS-y na numer krajowy, który gdzieś może być poza granicami Polski, to dla Ciebie nie ma znaczenia. Podejrzewam, że martwisz się o koszty wysłania takiego SMS-a. Tu nie masz żadnych obaw. Niezależnie, czy numer jest w kraju, czy za granicą, koszt SMS-a dla Ciebie jest taki sam, czyli 25 groszy, w przypadku wykupienia abonamentu, pakietu, jest w cenie. Dodatkowe opłaty nie będą naliczone, nawet jak numer na który wysyłasz jest poza granicami.

Co do historii możesz sprawdzić tylko SMS-y wysłane.

Roaming dotyczy tylko numeru, który jest poza granicami kraju i wysyłane są SMS-y do Polski.

Jeżeli byś wysyłała SMS-y na numer niemiecki, czyli początek +49, to wysyłasz wtedy SMS międzynarodowy. Wtedy koszt takiego SMS-a jest liczony jako opłata ponad abonament i wynosi 31 groszy.

Anonim

Nie dotyczy

SMS Polska Niemcy

Tak dla jasności w temacie, wszystkie SMS z +48 są krajowe i tak rozliczane, +49 czy inny kierunkowy, jest SMS droższy i nie liczony z pakietu SMS 😎