Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming w Angli

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Roaming w Angli

Cześć, moze banalne pytanie, jednak nigdy do tej pory nie korzystalem z roamingu, pierwszy raz lece za granice (konkretnie do Anglii) , czytalem ze od sierpnia w orange jakies zmiany zaszly odnosnie roamingu,

czy bedac juz na miejscu musze jakos wlaczyc roaming? Mam smart plan LTE, gdzies czytalem ze w EU normalnie jak w kraju, czyli bezplatne smsy/rozmowy a internet wg planu czyli w moim przypadku 1 GB (jednak mam jakas adnotacje ze w roamingu 2 GB)

Pozdrawiam i dzieki za odp

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Roaming w Angli

Jest tak, jak piszesz. Sprawdź tylko w Mój Orange, czy masz włączony roaming na numerze, a w telefonie włącz transmisję danych w roamingu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Roaming w Angli

Jest tak, jak piszesz. Sprawdź tylko w Mój Orange, czy masz włączony roaming na numerze, a w telefonie włącz transmisję danych w roamingu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Roaming w Angli

nigdze nie widze czegos co wskazywaloby w Moj Orange ze mam wlaczony roaming, zapewne trzeba skorzystac z jakiegos kodu, mam to zrobic juz na miejscu czy w Polsce?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Roaming w Angli


Miksior napisał(-a):

nigdze nie widze czegos co wskazywaloby w Moj Orange ze mam wlaczony roaming, zapewne trzeba skorzystac z jakiegos kodu, mam to zrobic juz na miejscu czy w Polsce?


Najlepiej teraz : zarządzaj > pakiety i ustawienia > obniż koszty > roaming.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Roaming w Angli

okej, mam wlaczone EUROTARYFE, w opisie jest napisane ze usluga wymaga aktywnej uslugi roamingu miedzynarodowego, to tez musze jakos wlaczyc?:D

rozumiem ze bedac w angli normalnie wlaczam transfer danych tak jak u nas i to by bylo na tyle?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Roaming w Angli


Miksior napisał(-a):

okej, mam wlaczone EUROTARYFE, w opisie jest napisane ze usluga wymaga aktywnej uslugi roamingu miedzynarodowego, to tez musze jakos wlaczyc?:D

rozumiem ze bedac w angli normalnie wlaczam transfer danych tak jak u nas i to by bylo na tyle?


Jak w MO masz ten roaming włączony to wystarczy. Do wykorzystania w roamingu masz ilość GB podanych w podsumowaniu.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Roaming w Angli

Okej, wielkie dzieki za pomoc:)