Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming - dużo SMSów

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Roaming - dużo SMSów


Katani1 napisał(-a):

burebusek napisał(-a):

To właśnie pokazałem, co jest.


Nie do końca kumam jaki ma to związek z tematem, ale widocznie nie wszystko muszę rozumieć 🙂


@Katani1, odniosłem się tylko do tego przypuszczenia, cytuję:"w abo pewnie też."Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2832
  • 7103
  • 184

Roaming - dużo SMSów


burebusek napisał(-a):

Katani1 napisał(-a):

burebusek napisał(-a):

To właśnie pokazałem, co jest.


Nie do końca kumam jaki ma to związek z tematem, ale widocznie nie wszystko muszę rozumieć 🙂


@Katani1, odniosłem się tylko do tego przypuszczenia, cytuję:"w abo pewnie też."Emotikon: Szczęśliwy


A Ty chyba masz komórkę w Orange abo ?

Jeśli tak to sprawdź.

Anonim

Nie dotyczy

Roaming - dużo SMSów

@Katani1, mam, ale tam nie działa to w Orange Love, tylko w NMO tutaj i nie do końca działa to poprawnie, dlatego też wcześniej to zgłaszałem, jako błąd. W ramach współdzielonych usług na jedną fakturę, jeden abonament poza OL ma tylko te ustawienia.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Roaming - dużo SMSów

To co opisałeś @cmi to tzw. SMS BOMBING. Tego typu zjawisko wynika raczej z jakichś problemów z aparatem, aniżeli z siecią.
Można jeszcze przełożyć kartę SIM na co najmniej 1 godz. do innego aparatu - to może pomóc 🙂

W ofertach na abonament nie ma blokad na otrzymywanie tego typu powiadomień.

▬▬▬
Na koniec mała prośba. Jeśli któraś z odpowiedzi okazała się dla Ciebie pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.