Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z umowy z powodu słabej oferty migracyjnej z HBO Max na Max

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z umowy z powodu słabej oferty migracyjnej z HBO Max na Max

@_Artek_  a jesteś pewny, że nie każą oddać ulg za C+? Wszak to chyba umowa z Canal..

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Rezygnacja z umowy z powodu słabej oferty migracyjnej z HBO Max na Max

Pewności nie ma, ale w regulaminie umowy na C+ jest napisane, że wygasa razem z umową główną. Najwyżej powiatowy rzecznik praw konsumenta będzie miał co robić 😅


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 544
  • 2259
  • 5

Rezygnacja z umowy z powodu słabej oferty migracyjnej z HBO Max na Max

Moja pewność nie ma znaczenia bo nie jestem pracownikiem orange:) wystarczy zapytać konsultanta na czacie, poza tym sprawa jest prosta składasz wypowiedzenie pakietu love ze względu na zmianę hbo MAX w MAX i piszesz w piśmie że bez kary umownej. 
Jeśli jakimś cudem naliczają Ci karę (w co nie wierze) to rezygnujesz z wypowiedzenia. 
Kilka lat temu miałem podobną sytuacje przy rezygnacji z wtedy jeszcze cyfrowego polsatu ze względu na usunięcie z oferty gwarantowanego kanału 
Napisałem odpowiednie pismo które zaniosłem do salonu, dla pewności to samo pismo tego samego dnia wysłałem ze swojego konta abonenta drogą elektroniczną.
Jest z tym trochę zabawy i formalności ale jeśli można to zrobić i to się "opłaca" to czemu nie. 

 

 

________________

*Post edytowałem - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z umowy z powodu słabej oferty migracyjnej z HBO Max na Max

Poza tym widziałbym inne rozwiązanie.

Co do internetu i korzystania z ich sieci nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wystarczyłaby modyfikacja, żeby te usługi zostawić lub korekta do faktury za rezygnację z samego HBO.

*kara umowna została wtedy naliczona nie od razu, ale  po..6 miesiącach.

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 544
  • 2259
  • 5

Rezygnacja z umowy z powodu słabej oferty migracyjnej z HBO Max na Max

To co kto by wolał również niestety nie ma znaczenia:) tak działa ten rynek i musimy umieć się w nim poruszać.  

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z umowy z powodu słabej oferty migracyjnej z HBO Max na Max

Uważam, że  rozmowy  przynajmniej w przypadku rozwiązywania umów powinny być dokumentowane na odpowiednich nośnikach, podobnie jak obecnie  rozmowy na infolinii.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 544
  • 2259
  • 5

Rezygnacja z umowy z powodu słabej oferty migracyjnej z HBO Max na Max

To rozwiąż przez infolinie.  

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z umowy z powodu słabej oferty migracyjnej z HBO Max na Max

W Orange jest coś takiego jak karencja?

Nie testowałem innych operatorów, ale na tle Play - Orange działa rewelacyjnie *internet i po Plusie mam  Orange i jest OK.

Już nie mam ochoty na inne eksperymenty. 😄