Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z umowy po czasie


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rezygnacja z umowy po czasie

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam. Jakiś czas tem zadzwonił do mnie konsultant z orange, zaoferował mi niezłą ofertę na którą się zgodziłem. Przyjechał kurier z umową, śpieszyłem się więc szybko przejrzałem umowę i ją podpisałem. Następnego dnia musiałem wyjechać w pilny wyjazd za granicę, gdy wróciłem po 14 dniach przeczytałem umowę i część rzeczy które konsultant mi oferował nie było w ogóle na umowie, część była całkiem inna. Zadzwoniłem do Orange ale powiedzieli ze okres 14 dni upłynął i mogą rozwiązać umowę tylko po przez jej zerwanie i zapłacić karę. Jest jakaś możliwość zerwania umowy z powodu oszustwa konsultanta? 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Rezygnacja z umowy po czasie

Czas na odstąpienie od umowy to 14 dni od jej otrzymania. Czas ten nie ulega wydłużeniu. Tym samym odstąpić od umowy bez podania przyczyny zgodnie z ustawą nie możesz.

 

Jeśli rzeczywiście uzgodnione telefonicznie warunki odbiegają od tych zapisanych w umowie, możesz złożyć reklamację powołując się na rozmowę. Wskaż co się nie zgadza i sprawdzimy rozbieżności.

Każda reklamacja jest rozpatrywana indywidualnie, po złożeniu reklamacji na pewno postaramy się odnieść do wszystkich kwestii, które poruszysz. 🙂

Reklamację możesz złożyć np. Na czacie. Polecam przygotować sobie treść reklamacji np. W notatniku.