Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Reklamacje

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Reklamacje

Co miesiąc muszę dzwonić do operatora Orange [oczywiście odpłatnie] w spr. zawyżonej faktury, po złożeniu reklamacji albo dwóch rachunek zostaje doprowadzony do normy. Co można z tym zrobić ażeby nie płacić za płatne połączenia z operatorem? Ażeby wreszcie doczekać się rzetelności?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Reklamacje

@Heweliusz 

 

Zawsze składając reklamacje za pośrednictwem BOK można poprosić o zwrot kosztów za połączenie.Jeśli reklamacja jest zasadna Orange anuluje naliczone koszty.Jeżeli błąd występuje cyklicznie proponuje zgłosić taki problem na infolinii aby np.Wystawili korektę na cały okres trwania umowy.

 

Nikt na forum nie ma wglądu na twoje konto abonenckie więc pozostaje kontakt z BOK (510-100-100) lub bezpłatna opcja kontaktu w postaci czatu.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Reklamacje

@Heweliusz 

 

Zawsze składając reklamacje za pośrednictwem BOK można poprosić o zwrot kosztów za połączenie.Jeśli reklamacja jest zasadna Orange anuluje naliczone koszty.Jeżeli błąd występuje cyklicznie proponuje zgłosić taki problem na infolinii aby np.Wystawili korektę na cały okres trwania umowy.

 

Nikt na forum nie ma wglądu na twoje konto abonenckie więc pozostaje kontakt z BOK (510-100-100) lub bezpłatna opcja kontaktu w postaci czatu.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Reklamacje

Ja natomiast dzwonię do BOK Orange za darmo z telefonu PLAY na nr 510 100 100, natomiast do BOK Play  na nr 790 500 500 dzwonię z telefonu Orange i też za darmo w ramach pakietu minut. Więc ani w jednym, ani w drugim przypadku nie pobiera mi opłat za połączenia z konsultantem.