Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestrowanie numeru na abonament

Anonim

Nie dotyczy

Rejestrowanie numeru na abonament

@Jarek oki 🙂 Tylko czasem wydaje mi się że ludzie chcieliby iść na zupełną łatwiznę. Ja rozumiem że niektóre osoby mieszkają w miejscach naprawdę gdzie nie ma takiej infrastruktury jak w miastach - chodzi mi o punkty usługowe. Ale myślę że raz na jakiś czas pojawiają się w mieście i poświęcenie kilku minut na rejestrację numeru nie powinno być jakimś wielkim problemem. Piszę to ogólnie - Polacy to taki trochę leniwy i bardzo narzekający naród, ale......


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Rejestrowanie numeru na abonament

Dziwi mnie Twoje podejście Pablo_ck. Ułatwienia są po to żeby z nich korzystać, operator zadał sobie trud i stworzył funkcjonalność, która umożliwia rejestrowanie nr w prosty i wygodny sposób poprzez sms a Ty deprecjonujesz tą pracę i wysyłasz ludzi do salonu:D

Zarejestrowałam nr smsem i bardzo sobie chwale, tylko to był nr już aktywny. Czy dobrze rozumiem, na starterach też to działa? bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że można wysłać wiadomość z niewłączonego do sieci nr:)
Anonim

Nie dotyczy

Rejestrowanie numeru na abonament

@akacja1 bardzo szanuję pracę ludzi którzy stworzyli cały system do rejestracji kart prepaid przez sms i jestem dumny z tego że Orange ma taką opcję rejestracji u siebie w ofercie. Sam z tego sposobu korzystalem i go promuję wśród znajomych. Napisałem OGÓLNIKOWO że wiele ludzi narzeka na to że trzeba iść do salonu i zarejestrować numer. Mam wielu znajomych którzy mają w Orange tylko nr na kartę i...............muszą iść do punktu usługowego ponieważ nie mają jak skorzystać z tego sposobu rejestracji. Czasem tak się "ustękają" że.....głowa boli, a to w rzeczywistości tacy młodzi jeszcze ludzie....odkładają wszystko na koniec, a mam przeczucie że na koniec roku i cały styczeń salony będą miały sporo pracy. Z informacji jakie można przeczytać w Internecie wynika że jak na razie tylko kilka procent ludzi zarejestrowało swoje numery, są nawet przypuszczenia że ok 50% aktywnych kart może nie zostać zarejestrowanych - http://www.telepolis.pl/wiadomosci/oex-tylko-polowa-prepaidow-moze-zostac-zarejestrowana,2,3,37110.h....


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Rejestrowanie numeru na abonament

Jestem przeciwnikiem wprowadzenia rejestracji więc doskonale rozumiem niezadowolenie Twoich znajomych:D
Przymusza się ludzi do działań, których nie popierają, mamy jeszcze pozbawić się prawa do wyrażania krytycznego stosunku wobec tych pozorujących zwiększenie bezpieczeństwa przepisów? Niedoczekanie:D