Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie dotyczące zmiany nr telefonu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Pytanie dotyczące zmiany nr telefonu

Dzień dobry. Moja ciocia miała umowę na abonament gdzie znajdował się mój nr telefonu. Ostatnio ciocia zrezygnowała z mojego nr a ja wziąłem wcześniej abonament. Czy jest możliwość zmiany nr tego z abonamentu na ten co ciocia zrezygnowała. Po prostu zamienić i tamten co ciocia zrezygnowała był mój a tamten się zlikwidował?

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Pytanie dotyczące zmiany nr telefonu

Niestety nie.
Ale możesz spróbować.
Jeśli nie minęło 30 dni od wyłączenia to ciocia zleca przeniesienie tego numeru do innego operatora (dowolnego) na kartę. Jak juz będzie przeniesiony to przenosicie go z powrotem do orange na kartę. Jak juz będzie w Orange na kartę to przerejestrowujecie numer na Ciebie czy tam na kogo jest ten obecny numer. Jak juz oba numery są na tą samą osobę to piszesz do Orange pismo z prośbą o zamianę numeru dobrze to motywując (twórczość zostawiam tobie). Albo się uda albo nie. Jeśli się nie uda zostawiasz ten numer z kontem ważnym rok i czekasz do zakończenia umowy na tamtym numerze. Jeśli masz dual sim telefon to możesz odbierać na starym numerze a dzwonic z nowego.
Jeśli minęło 30 dni to nie ma szans żadnych.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pytanie dotyczące zmiany nr telefonu

@KEPAJ trzeba było cesję zrobić przed wyłączeniem numeru. Teraz może tylko ciocia może spróbować odzyskać numer.