Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przez pomyłkę uruchomiono mi eSIM, zamiast Ekstra eSIM. Da się to odkręcić bez salonu?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Przez pomyłkę uruchomiono mi eSIM, zamiast Ekstra eSIM. Da się to odkręcić bez salonu?

Wczoraj odwiedziłem salon orange .

Wymienili mi nieaktywny plastik sim no nowy aktywny .

JUż samodzielnie w domu dodałem eSim jako extra sim .

W starszym smartfonie tkwi plastikowa karta sim a w nowym jest zainstalowana

ESIM . Wszystko byłoby dobrze , ale jest 1 problem ; nie można dzwonić z jednego z tych 2 smartfonów na ten drugi . Jest odpowiedź automatu że numer jest zajęty lub niedostępny . Czy można to jakoś ustawić by można było dzwonić z jednego fona na drugi gdy obydwa mają w sobie ten sam numer ?😑


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13107
  • 53842
  • 629

Przez pomyłkę uruchomiono mi eSIM, zamiast Ekstra eSIM. Da się to odkręcić bez salonu?

@abcdZ tego co wiem, nie...na logikę też. Przyznam się, że masz spore wymagania 🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 448
  • 3847
  • 19

Przez pomyłkę uruchomiono mi eSIM, zamiast Ekstra eSIM. Da się to odkręcić bez salonu?

Taka jest właśnie idea ekstra esim. Ten sam numer na dodatkowym uprzedzeniu. Nie dziw, że masz taki komunikat. Nie da się zrobić tak jak chcesz. Samemu do siebie na swój numer zadzwonić. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18522
  • 53047
  • 718

Przez pomyłkę uruchomiono mi eSIM, zamiast Ekstra eSIM. Da się to odkręcić bez salonu?

@abcd zawsze możesz dołożyć drugą kartę SIM, obecne telefonu najczęściej mają drugi slot na kartę SIM. Na ten sam numer w obu telefonach nie zadzwonisz.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1730
  • 8442
  • 64

Przez pomyłkę uruchomiono mi eSIM, zamiast Ekstra eSIM. Da się to odkręcić bez salonu?

@abcd Zadzwoń przez jakiś komunikator internetowy. Podpowiesz w jakim celu chcesz w ten sposób korzystać z dodatkowej karty SIM?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Przez pomyłkę uruchomiono mi eSIM, zamiast Ekstra eSIM. Da się to odkręcić bez salonu?

Samotnick - dam taki przykład ; gdy jest ciepło lubię jeździć rowerem . Ale na rower lepiej wg mnie wziąć ten drugi , starszy smartfon . W razie wywrotki na rowerze szkoda jest uszkodzić najnowszego fona . mając ten sam numer w 2 fonach byłoby lepiej niż gdy ma się inny muner w każdym smartfonie .


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1730
  • 8442
  • 64

Przez pomyłkę uruchomiono mi eSIM, zamiast Ekstra eSIM. Da się to odkręcić bez salonu?

@abcd Rozumiem, popieram. Zamiast przekładać kartę bierzesz zapasowy telefon. Ale dlaczego chcesz dzwonić sam z jednego na drugi? W razie poszukiwań zapodzianego aparatu?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 448
  • 3847
  • 19

Przez pomyłkę uruchomiono mi eSIM, zamiast Ekstra eSIM. Da się to odkręcić bez salonu?

@Samotnick dla mnie też to dziwne. Taka właśnie idea ekstra esim. Zabrać w smartwatchu czy właśnie w innym urządzeniu.