Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Przeniesienie numeru

Witam.

Mam ofertę Orange Love, 2 numery + 1 numer dodatkowy, który był dodany za darmo. Właśnie ten dodatkowy numer chciałbym przenieść do innej sieci. Umowę na ten numer mam do maja i tu właśnie pytanie czy ten numer mogę przenieść do innej sieci bez żadnych konsekwencji finansowych ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru

@ciomborek jeżeli numer jest jako dodatkowy, nie jest w ofercie Orange Love tylko w innym planie, to jak najbardziej, możesz przenieść do innej sieci, ale po zakończeniu okresu oznaczonego, bo inaczej zostanie naliczona karą, za wcześniejsze zerwanie umowy.

Przed przeniesieniem warto sprawdzić, w jakim abonamencie jest numer przenoszony, aby nie rozwalić pakietu OL. Możesz to sprawdzić na rachunku lub na infolinii, czacie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przeniesienie numeru

@ciomborek  Witam, sprawdzi rachunku i podaj nazwę planu na numerze dodatkowym.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Przeniesienie numeru

Taryfa

Orange Love Plan Komórkowy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przeniesienie numeru

@ciomborek Jak to numer główny przepisany do pakietu love, to Jego przeniesienie skutkuje, rozłączeniem oferty Orange Love.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Przeniesienie numeru

W jaki sposób mogę sprawdzić który numer jest „głównym” ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Przeniesienie numeru

@ciomborek  Na rachunku przy numerze powinny, być inne plany Inny niż love np. plan mobilne dodatkowe, jakie to są plan ?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Przeniesienie numeru

@ciomborek Cześć. Jeśli masz numer komórkowy poza Love to jak najbardziej możesz przenieść. Oczywiście trzeba zweryfikować czy jest tam umowa itd.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru

@ciomborek jeżeli numer jest jako dodatkowy, nie jest w ofercie Orange Love tylko w innym planie, to jak najbardziej, możesz przenieść do innej sieci, ale po zakończeniu okresu oznaczonego, bo inaczej zostanie naliczona karą, za wcześniejsze zerwanie umowy.

Przed przeniesieniem warto sprawdzić, w jakim abonamencie jest numer przenoszony, aby nie rozwalić pakietu OL. Możesz to sprawdzić na rachunku lub na infolinii, czacie.