Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z karty do Orange Love


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 19
  • 1

Przeniesienie numeru z karty do Orange Love

Witam, mam Orange na kartę oraz Orange Love. Chcę przenieść numer z karty na abonament zamiast numeru, który jest aktualnie w abonamencie. (Jest, to numer tymczasowy ponieważ docelowo miał tam wylądować numer z Play, ale przeniesienie nie doszło do skutku) 

6 ODPOW. 6

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Przeniesienie numeru z karty do Orange Love

Sprawdź ten wątek.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Przeniesienie numeru z karty do Orange Love

@Gruu8 jeżeli przeniesienie nie do szło do skutku, a minęło już 14 dni od podpisania umowy, to zmiana jest możliwa tylko w wątku podanym przez @tolek. Numeru z karty nie można już orzenieść.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3693
  • 19

Przeniesienie numeru z karty do Orange Love

Nie ma możliwości takich zamian numeru w ramach Orange Love.Jak umowa była zdalnie masz 14 dni na odstąpienie. Nie piszesz czemu się nie przeniósł może należy coś sprostować i ponowić wniosek. Jeżeli tego nie zrobisz numer tymczasowy wejdzie jako główny. Możesz skorzystać ze wspomnianej zmiany na życzenie (150 zł) ale to też na losowy numer. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przeniesienie numeru z karty do Orange Love

@Gruu8  jest taka ewentualność do przemyślenia z tego linku , bo ten, który zapodał @tolek  nieco uległ zmianie, czyli można to zrobić online, a nie w salonie. Poniżej zestawiłem Ci część tego

Pokaż szczegóły
Z karty na abo.jpg
Reszta jest pod wskazanym linkiem😊

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22110
  • 181

Przeniesienie numeru z karty do Orange Love

@Gruu8 

Na forum samopomocowym nic wiążącego w tej sprawie się nie dowiesz. Idź do salonu i spytaj. Być może uda się to zrobić, być może nie da się tego zrobić. Tylko SYSTEM operatora to wie na pewno.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Przeniesienie numeru z karty do Orange Love

Niestety, nie będzie takiej możliwości.