Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z T-mobile do Orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru z T-mobile do Orange

Cześć,

 

Mam problem, dzisiaj kończyła mi się umowa z T-mobile i miała rozpocząć nowa z Orange... Problem z tym, że po włożeniu karty Orange na IPhone 6s wyskakuje komunikat 'IPhone nie został aktywowany. Jeśli problem będzie się powtarzał skontaktuj się z operatorem.'(inne karty Orange działają bez problemu).

Problem w tym, że nie mam jak się skontaktować z operatorem ponieważ wszystkie infolinie są nieczynne.

Czy to wynika z braku aktywacji karty? Czy jeszcze Orange nie 'przejeło' mojego numeru?

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Łukasz

9 ODPOW. 9

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Przeniesienie numeru z T-mobile do Orange

@lukaszkowal

 

Jeśli masz dostępne jakieś inne urządzenie to przełóż Kartę SIM i zobacz czy normalnie można z niej korzystać (SMS-y,MMS-y,Rozmowy,Transmisja Danych).Jeśli wszystko będzie działało znaczy,że Karta SIM jest aktywna i problem leży po stronie IPhone 6S a nie Orange.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru z T-mobile do Orange

Sprawdzałem na iPadzie i po wpisaniu PINu brak sieci...

Jakby karta nie była aktywowana, o rozumiem, że przy zakupie telefonu w Abonamencie w salonie nie wymaga ona dodatkowej rejestracji?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Przeniesienie numeru z T-mobile do Orange

@lukaszkowal

 

Jeśli podpisałeś umowę w salonie Orange i dostałeś przy tym kartę to ona powinna być aktywna.Jest możliwość że numer telefonu został przeniesiony do Orange ale nie został aktywowany na twojej Karcie SIM.Proponuję kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub poprzez Chata w celu wyjaśnienia tej sytuacji.Najprawdopodobniej ręcznie aktywują na twojej Karcie SIM przeniesiony numer z T-Mobile.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeniesienie numeru z T-mobile do Orange

Infolinia 510100100 jest czynna całą dobę.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru z T-mobile do Orange

Czynna jest, jednak co z tego jak nie ma możliwości porozmawiania z żywym człowiekiem. Tylko i wyłącznie komputer i przygotowany zakres pomocy technicznej na standardowe problemy.

 

Moja przygoda z Orange nie zaczyna się najlepiej...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeniesienie numeru z T-mobile do Orange

Jak nie ma? Bot Cię zweryfikuje i połączy do doradcy. Bezpośrednio z doradcą już się chyba nie połączysz.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru z T-mobile do Orange

Dzwoniłem dzisiaj 5 razy na różne sposoby aby się połączyć, co najlepsze jeszcze dzwoniłem z numeru Orange, który dziś specjalnie kupiłem i podając ten numer uznaje go za błędny. W końcu połączyłem się na numer z umowy i wybierałem różnego rodzaju problemy aby dostać się chociaż do kogoś i kończyło się zawsze na informacji typu: 'sms-em wyślemy Ci instrukcę rozwiązania problemu'.

 

Nie wiem, próbowałem już kilkukrotnie... może coś źle robię.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru z T-mobile do Orange

Śmieszne jest to bo bot na koniec odsyła na forum nasz orange.
Czyli jak w niedziele ktoś ma problem to jest zdany tylko i wyłącznie na forum...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeniesienie numeru z T-mobile do Orange

W dni robocze też jest bot.