Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z Orange Love na kartę.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Przejście z Orange Love na kartę.

Witam, kończy mi się umowa Orange Love 4G i chciałbym przejść na kartę. Jestem w trakcie wypowiedzenie umowy numeru/karty sim która służyła do korzystania z Internetu w strefie domowej a drugi numer miałem w telefonie do dzwonienia. I teraz moje pytanie, ponieważ chciałbym przenieść numer z telefonu z którego dzwoniłem na usługę na kartę, ponieważ dostałem informację że po zakończeniu umowy numer się dezaktywuję. Czy jest możliwość aby numer automatycznie przeszedł na kartę? Co zrobić aby pozostać przy tym numerze w Orange i nie podpisywać abonamentu? 

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście z Orange Love na kartę.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Przejście z Orange Love na kartę.

Byłem ostatnio w salonie Orange i Pani mi doradziła abym numer z Orange Love przedłużył tylko w innej ofercie abonamentowej a później odstąpił od umowy i zaznaczył że chcę aby ten numer przeszdł na kartę. W BOK potwierdzili że w taki sposób jest możliwe przejście. Czy to prawda? Bo znowusz pisałem z doradcą na internecie i napisał mi że numer wróci do wcześniejszej oferty? To jak to jest wkońcu? Da radę przejść na kartę czy nie? Jest jakiś sposób?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Przejście z Orange Love na kartę.

Pan Wojtek piszę że jest możliwość taka a w rzeczywistości jest inaczej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejście z Orange Love na kartę.

Pisze, że w trybie reklamacyjnym. Więc piszesz reklamację do Orange, że nie zgadzasz się na wyłączenie numeru po rezygnacji z usługi i żądasz przeniesienia go w tryb na kartę. Jak reklamacja będzie rozpatrzona ? Trudno powiedzieć.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Przejście z Orange Love na kartę.

A co się stanie z numerem jeśli przedłużyłem umowę przez internet w innej ofercie niż Orange love a następnie złożyłem o odstąpienie. Dodam że umowa w love dla numeru telefonu skończyła mi się 20 kwietnia i jej nie wypowiadałem. We wniosku o odstąpienie napisałem że chcę aby numer został przeniesiony na kartę.

Co się stanie czy wrócą mi z powrotem do Orange love umowy bezterminowej?

Czy wyłączą numer?

Czy może coś innego?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejście z Orange Love na kartę.

A internet 4G wyłączony ? Jeżeli odstąpienie od umowy dotrze do Orange przed odłączeniem usługi internetu to powróci Love. Jeśli po odłączeniu 4G, to może być różnie. Praktycznie przywrócenie, reaktywowanie tej samej sim dla internetu 4G to nie problem, więc albo przywrócą Love, albo zostawią numer na kartę.