Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy stały klient


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Przedłużenie umowy stały klient

To na 99 % w takiej sytuacji rabatu na abonament nie będzie. Ew na ratę za telefon lub jakieś usługi dodatkowe.

Teraz by zyskać rabat to należało pójść do salonu innego operatora (nie przez kuriera) i rozpocząć procedurę przeniesienia numeru na prepaida do innej sieci na odległą datę. Potem po potwierdzeniu daty przeniesienia można targować rabat. I jeśli oferta się spodoba przeniesienie można wycofać. A numer tymczasowy z drugiej sieci wyrzucić lub schować do szuflady. Ale to wymaga własnego działania i pilnowania.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy stały klient

@Piotrekk85ale właśnie mi dali 25% rabując plan o wartości 39,9 na 29,9. Ja chce umowę bez telefonu 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Przedłużenie umowy stały klient

A to nie ten rabat co wszyscy dostają? Czy extra 25%?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy stały klient

no właśnie nie wiem co wszyscy dostają. Na infolini mi Pan zaproponował to samo co dla nowego klienta z ulicy 😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Przedłużenie umowy stały klient

A co masz w ramach abonamentu w tej kwocie i czy te rabaty są warunkowe (np za e fakture) czy bezwarunkowe?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy stały klient

no limit rozmowy, sms, mmsy, 10GB netu i free w roamingu

to jest kwota już z efakturą, zgodami itd


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Przedłużenie umowy stały klient

To coś mi tu nie gra. Opis sugeruje, że jest to Plan Standardowy. Wyjściowo kosztuje 49,99 zł a potem 5 zł rabatu za e-fakturę i terminową płatność a potem drugie 5 zł rabatu za zgodę marketingową. Tylko jest małe ale: rabat procentowy jest liczony od kwoty abo czyli 49,99 a nie po rabatach, więc tu będzie nieco taniej o parę złotych (albo doradca coś pomieszał i to ma być 20% rabatu lub kwotowy).

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy stały klient

Mnie to wygląda jakby najtańszy z Duetów i rodzin był zrabatowany z kwoty po zniżkach za zgody itd. Ale zbieg okoliczności chyba bo tmobile dzwonił i mają za identyczne warunki kwotę trochę niższą bo 25zł więc podyskutuję dziś z Panią jeszcze bo ma dzwonić i zobaczymy co wymyslą 😛

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy stały klient

@kasiek_22A ile chcesz płacić za abonament poniżej 25 zł ? to chyba już więcej nie ugrasz.