Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z zasięgiem i internetem


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Problemy z zasięgiem i internetem

Dla wszystkich osób chcących zdecydować się na usługi Orange, nie róbcie tego!!

 

Szczerze odradzam. To katastrofa.

 

Mam telefon Orange - drogo i wiecznie nie ma zasięgu. Internet działa fatalnie.

 

Mam też domowy Internet Orange i tu jest już żenada. Katastrofa. Porażka od pierwszych dni. Internet wiecznie nie działa. Od 2 lat, na kolejne moje reklamacje dostaje odpowiedź, że Orange nie widzi problemu albo że "sieć jest przeciążona". Od 2 lat!! Internet działa tak wolno, że żadna strona się nie ładuje, jedynie w nocy jest lepiej. Za pomoc techniczną trzeba płacić (raz zapłaciłam ponad 40zł!!)  i to nic nie daje. To po prostu usługa najgorszej jakości. Jak możecie nie podpisujcie umów! To jak wyrok. I nie dajcie się nabierać na triki z tańszym AGD - zaoszczędzicie pare złotych a potem przez 2 lata będziecie płacić grube pieniądze za usługi na dramatycznie niskim poziomie bez żadnego wsparcia. I będziecie sami sobie winni. Żałuje każdego dnia z Orange. 

5 ODPOW. 5

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problemy z zasięgiem i internetem

@magdag77, dlaczego tak twierdzisz? Ja mam 5 usług mobilnych (3 tel, 2 internetu mobilnego) i trzy stacjonarne i jakoś nie narzekam. Zasięg nawet w lasach na mazurach znośny, LTE śmiga jak na leśne warunki (filmy z neta) ok... I za całość płacę ok 240pln. Sprawdzałaś ustawienia telefonu, lub czy nie znajdujesz się w "białej plamie" w zasięgu OPL? Nie wszędzie operator gwarantuje super zasięg...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Problemy z zasięgiem i internetem

@mabud73

Cześć. Jeśli chcesz, wyślę Ci maile z odpowiedziami przedstawicieli Orange na moje reklamacje i printscreen ze speed testu. Ja mieszkam w centrum Wrocławia, mam rzut kamieniem do nadajnika co potwierdza Orange. Pomimo to internet jest tak wolny, że czasem nie mogę zrobić niczego i włączam sobie internet virgin z telefonu. i ten śmiga jak szalony.. Są pojedyncze momenty gdy internet Orange działa jak powinien - jest to dokładnie wtedy, gdy sieć nie jest obciążona. Sam Orange w reklamacjach przyznaje się, że ma sieć bardzo przeciążoną. Na wstępie doradzają zrezygnowanie z LTE i korzystanie z 3G. Jednak nie uważają tego za problem, ponieważ za 60zł, w tym LTE, miesięcznie zobowiązali się oni "świadczyć mi usługi telekomunikacyjne". Nigdzie nie napisali, jakie. Tak więc dopóki internet JAKKOLWIEK działa, to jest dla nich OK. Czyli jak mi się dowolna strona www ładuje 30 sekund, to też jest OK.I to jest oficjalne - i to bardzo chciałabym podkreślić jeszcze raz - oficjalne stanowisko Orange w sprawie poziomu ich usług i umowy, w którą dosłownie wrobili mnie przez telefon udzielając mi fałszywej informacji, że z internetu będę mogła zrezygnować. Tak, mogę - po 2 latach. Podtrzymuje swoje zdanie. Przestrzegam przed Orange. Z resztą @mabud73 poczytaj opinie o Orange w internecie. Nie tylko ja uważam, że Orange jest do kitu. Na większości stron mają ocenę 1/10 nie bez przyczyny. A jeśli Tobie działa internet - to Ci bardzo zazdroszczę ale trochę możesz się czuć wyjątkowy. Nie wszystkim nam taka uprzejmość Orange przypadła... I nie obraź się ale Twój post wygląda jak sponsorowany przez Orange


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problemy z zasięgiem i internetem

No widzisz @magdag77, czyli to nie biała plama, a teren bardzo zaludniony. Wiem jak podchodzi do takich spraw OPL i wcale nie jest mi z tym do śmiechu. Nikt mnie nie sponsoruje. Jestem tylko bardziej oblatanym klientem. Co do Twojej wypowiedzi, nikogo tu nie będę usprawiedliwiał. Właśnie takie głosy jak Twój powodują, że coś, ktoś zacznie z tym robić... cóż, przykro czytać takie rzeczy, ale zawsze jest alternatywą...

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z zasięgiem i internetem

@magdag77  że nie działa to jeszcze mało ważne, ale rozstać się z takim dziadostwem nie można i to jest chore.  

A czy na pewno loguje się do tego przekaźnika, pytam przez ciekawość. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Problemy z zasięgiem i internetem

Takie czasy, że w lesie lepiej działa mobilny internet niż w wielkim mieście, "przeludnienie" 😉

Ale i lasy bywają różne, w moim lesie LTE ze świecą szukać a zasięg 3G stabilny tylko na dworze. Na szczęście po kablu sieć Orange śmiga, w naszej centrali na razie nie ma przeludnienia/przeciążenia...