Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z przeniesieniem


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Problemy z przeniesieniem

a gdzie tam. okazało się że rejestracja u mojego dotychczasowego operatora to nie taka rejestracja. bo jest rejestracja i rejestracja do przeniesiania. więc znowu rejestracja i czekanie.

7 ODPOW. 7

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Przywitaj się

@redmad, rozumiem że byłes w salonie. Wprowadzają Cię w błąd. Zarejestruj numer u obecnego operatora i nic więcej. Wniosek o przeniesienie załatwiasz w Orange. U obecnego operatora nie informuj o przeniesieniu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Przywitaj się

nie, no nie jestem taki kozak żeby profesjonalnego pracownika obsługi klienta Orange oskarżać o kłamstwo. siadam i mówię:

- chcę przenieść do Orange

- a numer zarejestrowany?

- oczywiście, przed chwilą

- a powiedział Pan że do przeniesienia?

- a skądże, po co?

- no to musi Pan iść jeszcze raz i powiedzieć że to do przeniesienia bo operator Plus tak się wycwanił że rejestruje tak a nie tak jak trzeba

Wróciłem, powiedziałem że do przeniesienia, zarejestrowali ale do Orange jeszcze nie wrociłem bo mi wcześniej powiedziano jeszcze że to może do tygodnia trwać od rejestracji do momentu aż Orange mnie ściągnie. Wrócę niebawem.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Przywitaj się

@redmad Tak ogólnie to pierwszy raz o takim czymś słyszę.Jedynie że jakieś regulaminy się zmieniły a ja o tym jeszcze nic nie wiem. Na moje wprowadzają Cię w błąd. Tak jak pisał @Ron,numer się rejestruje po prostu u obecnego operatora nawet mu nic nie mówiąc o przenoszeniu i idzie się po prostu to nowego operatora (ORANGE) składa wniosek o przeniesienie i już...

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Przywitaj się

@pszprega, o tym pisałem Emotikon: Szczęśliwy @redmad, nie rozumiem, jeśli zarejestrowałes numer u obecnego operatora, to po co pracownik Orange kazał Ci wracać do salonu i ponownie rejestrować. Nie ogarniam, może jakies nowe zasady Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Przywitaj się

no serio. mówi: ale tak pan zarejestrował po prostu? tak. a mówił pan że do przeniesienia? nie. to musi pan jeszcze raz zarejestrować bo Plus tak robi że jak im się nie powie to ta rejestracja nie wystarczy do przeniesienia. ale w Plusie nikt się nie dziwił, tylko aha, i zarejestrowali jeszcze raz czyli coś na rzeczy może być. no nie będę się kłócił w salonie, zakładam że wie co mówi a że mi zależy to poszedłem do plusa i do orange wrócę.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Przywitaj się

Albo nowe zasady i nic o nich nie słyszeliśmy albo po prostu pracownik młody albo miał gorszy dzień 🙂 Ja też byłem raz numer zarejestrować a on mi powiedział że pierwsze słyszy o tym... 🙂

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Przywitaj się

ciekawe. specjalnie pójdę do innej osoby następnym razem.