Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wyznaczeniem strefy domowej


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z wyznaczeniem strefy domowej

Witam - dziś zakupiłem internet LTE dla domu w Orange. Instalacja przebiegła pomyślnie, ale nie mogę wyznaczyć strefy domowej. Loguje się i gdy klikam na ''Aktywuj usługę Strefa Internetu Domowego'' wyskakuje mi błąd: 

Przepraszamy, ta strona jest dla Ciebie niedostępna

Nie mam nawet zakładki Mój Orange - nw jak to naprawić - męczę się już z tym godzinę i nic nie pomaga. Z góry dziękuję za odopowiedź.

9 ODPOW. 9

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Problem z wyznaczeniem strefy domowej

@Woiciech skoro nie masz dostępu do zakładki Mój Orange, to najprawdopodobniej założyłeś konto, które nie jest powiązanie z żadną usługą. Najprościej będzie, jeśli na nowo założysz konto na portalu, wybierając na początku, że jesteś klientem Orange i podając numer Twojego internetu, jako numer usługi. Po zalogowaniu na tym koncie powinieneś mieć dostęp do wspomnianych opcji.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z wyznaczeniem strefy domowej

Dziekuje bardzo! A można jeszcze zapytać gdzie jest ten numer? Na umowie czy gdzieś indziej? 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z wyznaczeniem strefy domowej

Numer masz na umowie, powinien być to "normalny" numer telefonu (9 liczb) na którym masz świadczoną usługę Internetu mobilnego.  


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z wyznaczeniem strefy domowej

Przepraszam, ale nie mogę tego znaleźć. Na numerze na którym jest usługa już mam konto którego nie mogę usunąć. Telefon komórkowy mam w innej sieci. Mikołaj napisał o numerze internetu, ale nigdzie nie mogę go znaleźć.Na pierwszej stronie umowy mam dane osobiste, a na drugiej ''Usługi telekomunikacyjne''. Jest tu numer karty SIM jak i numer telefonu, ale nie jest mój. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Problem z wyznaczeniem strefy domowej

Na umowie na 100% jest podany numer telefonu ("internetu"). Miałem podobną sytuację, że nie dało rady wyznaczyć strefy domowej. Proponuję to, co zrobiłem ja sam. Otóż najlepiej jest zadzwonić do BOK, można też zadzwonić za darmo przez aplikację Mój Orange, trzeba naświetlić sprawę konsultantowi, on zweryfikuje, dane i potem własnoręcznie ustali strefę domową na wskazany adres. U mnie po wykonaniu telefonu strefa została wyznaczona po ok. 3 godzinach. Jeśli coś radzę nie oszczędzać na infolinii, bo mimo, że czasami trzeba czekać niewiarygodnie długo, to jeśli chodzi o strefę domową pomogą bez problemu, i jest to precyzyjniejsze ustawienie niż zrobienie to samemu. Także kontakt z BOK i sprawa na pewno zostanie rozwiązana. A jeśli nie pamiętasz numeru, to wystarczy podać swoje dane tj PESEL, imię, nazwisko itd. i wtedy bez znajomości numeru usługi konsultant dopomoże. Pozdrawiam.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z wyznaczeniem strefy domowej

Witam,
Mój problem jest taki, że jak już wchodzę żeby ustawić strefę internetu domowego to nie pojawia mi się okienku żeby włączyć usługę. Ten ostatni krok się nie ładuję w ogóle.
Orange hot spot czy przestenie Cloud działają normalnie ale nie strefe więc jak mam ją wyznaczyć?
Pozdrawiam


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z wyznaczeniem strefy domowej

Mam podobny problem, z tym że już raz ustaliłem położenie tej strefy z pomocą BOK.Gdy jednak później sprawdziłem współrzędne na waszej mapie to strefa zdefiniowana była 2 ulice od mojego domu. Dlatego spróbowałem jeszcze raz zdefiniować strefe przy pomocy strony. Zadziałała, ale tylko w połowie. Znaczy automat wyłączył ówczesne położenie strefy jednak nie wyznaczył nowego. Zgodnie z instrukcją powinna ona zostać ustalona automatycznie po uruchomienieu modemu. Tak się nie stało. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z wyznaczeniem strefy domowej

pomocy podczas klikania na strefe internetu domowego nic sie nie laduje ani nie wyswietla pomocy
Anonim

Nie dotyczy

Problem z wyznaczeniem strefy domowej

Możesz dodać jakiś "zrzut" ekranu?? Poprawnie założyłes swoje konto na Mój Orange??