Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem w telefonie

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Problem z internetem w telefonie

Mam problem z internetem w telefonie. Internet działa ale tylko jeśli próbuję wejść na konkretne strony, obecnie tylko te udało mi się otworzyć: google.com; spaceweatherlive.com. AplikacjeFacebook i Messenger działają poprawnie. Chrome i domyślna przeglądarka po części czyli tylko wymienione strony. Mam w ofercie internet. Ostatnio dostałem nowy telefon po przedłużeniu umowy. (Galaxy J5)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 10
  • 2

Problem z internetem w telefonie

Witaj,

 

jeśli połączysz się z siecią WiFi to problem też występuje? Czy może tylko na sieci komórkowej?
Spróbuj jeszcze raz dodać APNy i zrestartować telefon.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 10
  • 2

Problem z internetem w telefonie

Witaj,

 

jeśli połączysz się z siecią WiFi to problem też występuje? Czy może tylko na sieci komórkowej?
Spróbuj jeszcze raz dodać APNy i zrestartować telefon.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem w telefonie


Pavelius napisał(-a):

Mam problem z internetem w telefonie. Internet działa ale tylko jeśli próbuję wejść na konkretne strony, obecnie tylko te udało mi się otworzyć: google.com; spaceweatherlive.com. AplikacjeFacebook i Messenger działają poprawnie. Chrome i domyślna przeglądarka po części czyli tylko wymienione strony. Mam w ofercie internet. Ostatnio dostałem nowy telefon po przedłużeniu umowy. (Galaxy J5)


Nazwa: Orange Internet
Apn: internet
Nazwa użytkownika: internet
Hasło: internet
protokół apn: ipv4


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Problem z internetem w telefonie

APN sprawdzałem wcześniej i były poprawne domyślne, sprawdziłem jeszcze raz i dodałem własny według konfiguracji na stronie orange i nie pomogło. Dopiero restart dał efekt 🙂 dziwne bo poprzednio miałem telefon i restarst zawsze pomagał tutaj pomógł dopiero po dodaniu własnego APN. Występowało to tylko przy internecie z karty, WIFI było ok. Dzięki za pomoc