Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z LTE - nie działa stacja "w budowie" stojąca od roku


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z LTE - nie działa stacja "w budowie" stojąca od roku

► W temacie uporządkowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

od wczoraj mam problem z LTE, transfery 1-5 Mbit, zwykle było 50-100, dzwonię więc na infolinię, tam automat odpowiada, że są problemy w mojej lokalizacji, po kilku godzinach sms, że jest OK, sprawdzam - nie jest. Dzwonię znów, tym razem konsultant mówi, że stacja z którą straciłem połączenie (zarówno w routerze LTE jak i na innej karcie SIM w telefonie) widnieje jako "w budowie" a stoi już ponad rok, na maszcie tylko Orange i TM. Jest to BTS przy Mgielnej w Lublinie.

Umowę mam dopiero od 3 tygodni, na 2 lata...

Nie wiem co mam robić, specjalnie kupowałem prepaida w celu wybrania najlepszego internetu w mojej okolicy a teraz takie numery, robota leży, czy może mi ktoś udzielić konkretnych informacji co się stało i kiedy wróci do normy?

6 ODPOW. 6

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 652
  • 24

Problem z LTE - nie działa stacja "w budowie" stojąca od roku

Bardzo możliwe, że stacja jest w trakcie modernizacji do kolejnych częstotliwości.

Zespół Nasz Orange
  • 1125
  • 8113
  • 81

Problem z LTE - nie działa stacja "w budowie" stojąca od roku

@mmor tak jak napisał @p2225 stacja jest rozbudowywana o kolejne częstotliwości, nie powinno mieć to wpływu na dostęp do LTE, oraz 3G. Jeżeli problem występuje z transferem sugeruję kontakt z BOK, bądź z czatem.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

Problem z LTE - nie działa stacja "w budowie" stojąca od roku

W ciągu ostatnich dwóch dni była awaria na tym nadajniku. Obecnie jest zakończona. Spróbuj sprawdzić teraz jak działa. Planowana rozbudowa o kolejną częstotliwość LTE jest na koniec roku. Jednakże teraz pewnie będzie lepiej.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z LTE - nie działa stacja "w budowie" stojąca od roku

Minęły 2 tygodnie i znów to samo a nawet gorzej, <1 Mbita, nie jest dobrze...


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

Problem z LTE - nie działa stacja "w budowie" stojąca od roku

Dzisiaj sprawdzałem ponownie sytuację. Jest zapis o pogorszeniu niestety i planowana data zakończenia do 12 września.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Problem z LTE - nie działa stacja "w budowie" stojąca od roku

Znów co najmniej od 24h tragedia, napiszcie że to przez rozbudowę :).