Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Predkosc internetu lte dla domu po 210 gb


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Predkosc internetu lte dla domu po 210 gb

Witam dopiero co podpisałam umowę na internet lte dla domu z Orange i chciałabym się dowiedzieć jak u Was jest z prędkością po wykorzystaniu 210 gb? Prędkość ma być do 1mbs i niby pracownicy orange zapewniają mnie ze jak jestem w dobrym zasięgu lte to ta prędkość powinna być równa 1 mbs albo troszkę poniżej ale jestem ciekawa jak to w praktyce wygląda
9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Predkosc internetu lte dla domu po 210 gb

@Kara193 A jaka jest teraz predkość u ciebie  ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Predkosc internetu lte dla domu po 210 gb

No ja jeszcze nie wykorzystałem 210 gb bo dopiero zaczęłam korzystać z tego internetu więc prędkości są super zastanawiam się po prostu jak to potem wygląda. Bo jeszcze mogę się wycofać w przeciągu 2 tygodni
Anonim

Nie dotyczy

Predkosc internetu lte dla domu po 210 gb

@Kara193 U każdego może, być różnie wiec ciężko jest, odpowiedzieć na twoje pytanie. Jak masz obiecane przez pracownika ustnie to dla mnie żaden dowód. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Predkosc internetu lte dla domu po 210 gb

@Kara193 zacznijmy od tego, że trzeba sporo ruchu w sieci, by wykorzystać 210GB. Jeżeli zasięg u Ciebie jest na w miarę porządnym poziomie, zapewniane przez operatora ograniczenie po wykorzystaniu podstawy nie powinno być niższe od tego, które masz na umowie...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Predkosc internetu lte dla domu po 210 gb

Wiesz np u mnie łatwo zużyć te 210 gb bo dziecko ogląda codziennie bajki na youtubie na tv a niestety na tv jak internet działa z pelna predkoscia youtube zalacza wszystkie bajki i filmiki w hd i nie da rady zmieniac tej jakosci bo juz to sprawdzalam w ustawieniach  a moja cora dosyc dlugo oglada te bajki dziennie , plus do tego ja ogladam filmy na internecie ale ja nie wlaczam sobie jakosci hd bo taka jest mi niepotrzebna . ja niby znajduje sie od nadajnika jakies 500 metrów , wedlug mapy orange jestem w zasiegu lte na routerze tez ciagle 3 kreski zasiegu wiec mam nadzieje ze powinno byc dobrze nawet po tych 210 gb


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Predkosc internetu lte dla domu po 210 gb

To może być problem po włączeniu ograniczenia. YouTube potrzebuje transferu do HD w granicach 6Mb/s...Po pierwszym miesiącu użytkowania wszystko się wyjaśni 🙂

 

U mnie na stacjonarnym, przy częstym oglądaniu YT, cało popołudniowym graniu przez chłopaków w necie w gry, oglądaniu filmów z neta, dzienne zużycie nie przekracza 3GB...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Predkosc internetu lte dla domu po 210 gb

znaczy wiesz jak predkosc bedzie mniejsza to youtube wlacza bajki w normalnej jakosci , mojej corce nie trzeba bajek w hd . chodzi mi po prostu o to zeby nie okazalo sie ze ta predkosc do 1mbs to bedzie np 32 kbs tak jak w plusie. bo juz internet mobilny z plusa mam i pluje sobie w brode ze go wgl wzielam bo to takie badziewie 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Predkosc internetu lte dla domu po 210 gb

Takich spadków to chyba nie będzie, chociaż różnie z tym bywa. Wszystko jest zależne od obciążenia BTS-a, czyli przekaźnika...życie pokaże 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Predkosc internetu lte dla domu po 210 gb

a teraz wgl jeszcze sie dowiedzialam ze orange dolozylo mi jeszcze przez caly okres trwania umowy w kazdym miesiacu 50 gb , bo jak ostatnio zamawialam umowe na przedluzenie mojego obecnego numeru komorkowego w orange i internet lte dla domu jako nowa usluge w ofercie orange love to przeslali mi zla umowe z nowym numerem skladalam reklamacje i przeniesli mi numer do orange love nowy dezaaktywowali i w ramach pomylki dolozyli mi co miesiac 50 gb wiec bede miec w sumie do wykorzystania co miesiac 260 gb 🙂