Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powolny LTE 150gb o co chodzi ?!


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Powolny LTE 150gb o co chodzi ?!

Witam mam pytanie ostatnio zamówiłem oferte w orange 150gb LTE dla domu w zestawie zabrałem modem by podłączyć go do komputera stacjonarnego ZTE LTE MF283+ i internet chodzi fatalnie. Komputer jest roczny dałem za niego 3,6tyś i przed przeprowadzką u poprzedniego dostawcy internetu nie miałem żadnego problemu i internet śmigał a tutaj mam śmieszne 8mb/s jak sie dobrze uda i skacze od 2 do 10max i wysyłanie tragedia najczęsciej po 0.20. Proszę o Pomoc.

12 ODPOW. 12

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 1

Powolny LTE 150gb o co chodzi ?!

A kiedy włączyłeś kartę? Mam dokładnie to samo, dzisiaj podpisałem umowę i uruchomiłem router.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Powolny LTE 150gb o co chodzi ?!

W jakim kolorze świeci się lampka od zasięgu?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Powolny LTE 150gb o co chodzi ?!

wszystko mam na maxa nie wiem czemu tak jest facet z lini technicznej powiedział mi ze to jest przez mój komputer a nie ma opcji bo od konkurencji normalnie śmiga


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Powolny LTE 150gb o co chodzi ?!

Opcje mam na niebiesko a sygnał maxymalny i normalnie odbiera mi niby LTE. Może to przez ten kabel słaby tranfer jest lub przez modem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Powolny LTE 150gb o co chodzi ?!

A masz możliwość podłączenia innego kabla/przez wifi?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Powolny LTE 150gb o co chodzi ?!

nie mam ale załatwie z starego domu i zobacze a jeślli nie bedzie działało to co mam zrobic ? oddać router do gwarancji i czy mozna zrezygnować z tej usługi bo jak to ma tak działac to wole wogole nie miec ;/

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Powolny LTE 150gb o co chodzi ?!

Z Twoich opisów ciężko wywnioskować gdzie jest problem. A nie masz jakieś telefon z LTE pożyczyć od znajomych lub sąsiadów i tam na chwilę sprawdzić kartę sim?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Powolny LTE 150gb o co chodzi ?!

tylko że na telefnie nie wykorzystam tak internetu jakbym chciał np: do grania lub wrzucania filmików do sieci. a to na tym w sumie mi zależy a na telefonie trudno to sprawdzic. niby filmiki się ładują ale z opóznieniem i innymi jest naprawde lipa. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Powolny LTE 150gb o co chodzi ?!

Ja natomiast mam inny problem. Otóż zakupiłęm od orange tą samą ofertę ale przez Internet. Na początku kiedy jeszcze miałem możiwość wypowiedzenia umowy (zgodnie z prawem umowy zawarte zdalnie można wypowiedzieć w ciągu 14 dni) internet śmigał rewelacyjnie - prędkości zazwyczaj powyżej 30Mbps. Dodam, żę mając świdomość możliwośći wypowiedzenia umowy szybkość internetu testowałem codziennie. Teraz nagle prędkość drastycznie spadała i zazwyczaj jest to coś pomiędzy 2-8Mbps, bardzo często jest to ta dolna wartość. O 30Mbps mogę co najwyżej pomożyć, od tamtej pory ani razu nie osiągnąłem takiej wartośći. Oczywiście zasięg cały czas jest maksymalny. Sądzę, że jest to niestety celowe działanie Orange i zwykłę oszustwo i naciąganie ludzi. Tak więc Tozuja sądzę, że nie jest to wina sprzętu, a operatora.