Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Anonim

Nie dotyczy

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV


@agat13napisał(-a)

@ryba168  skoro konsultanci już udzielają informacji to wielka tajemnica to już nie jest

Mało czasu do 22.01



No to już nie będą zachęcać np.  wykupienia Nature 4K..no bo jak?

 

Przy przedłużeniu oferty, warunki z C+ pozostaną takie same, dobrze to zrozumiałem-według rozpiski jednego z kolegów powyżej?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV


@Michał89napisał(-a)

Aplikacja do C+ to kiszka. Na TV Sony nie da się przełączać kanałów CH+/CH- bo wychodzi z aplikacji. 


...a to dziwna sprawa gdyż u mnie na Sony jak również na Samsungu apka działa płynnie bez żadnych problemów (mam to od dość dawna, od kiedy udostępniono ją abonentom sat i nie narzekam)

Anonim

Nie dotyczy

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Na Sony z Google TV, apka śmiga aż miło, też to potwierdzam. 99% korzystałem do tego czasu tylko z aplikacji. Od początku jej istnienia. 😀 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 588
  • 1949
  • 2

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Z tego co rozumie to ten kto ma lub wykupi przed zmianami będzie miał dostęp zapewniony 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV


@ryba168napisał(-a)

Z tego co rozumie to ten kto ma lub wykupi przed zmianami będzie miał dostęp zapewniony 🙂 


Czyli po zmianach Orange dla nowych będzie miał do zaproponowania tylko 2 kanały 4K, w dodatku jeden upscalowany wPolsce.pl i drugi, w którym ramówka prawie 100% to upscal czyli Eleven 4K.

(No chyba, że podobny los spotka też inne opcje dodatkowe)..  😀 


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2437
  • 10099
  • 91

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Informacja z Biura Prasowego Orange na temat wycofania pakietów Canal+ z oferty telewizyjnej IPTV
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/orange-tv-koniec-canal-rezygnacja

Więcej informacji w powyższym linku

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13411
  • 54903
  • 650

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

@Pablo5Info u samego źródła czyli na stronie Biura prasowego dalej nie ma...Za to nieosiągalne są strony z info o canal+ w ofercie Orange TV


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

Czyli co?... wygasła poprzednia umowa, prowadzone są negocjacje nowej umowy... chyba było wiadomo dużo wcześniej że się kończy, można było to załatwiać odpowiednio szybciej (mnie coś tu "brzydko pachnie" brakiem porozumienia, bo "jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze" więc nie wiadomo czy w ogóle dojdzie do układu).


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2145
  • 7905
  • 32

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

I dobrze. Wszędzie już oferty bez lojalek długoterminowych, a tu twardo na 2 lata. Nie było chętnych?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 279
  • 1719
  • 0

Potwierdziły się plotki, że pakiety od Canal+ nie będą świadczone w ofercie IPTV

A Wirtualny Pudelek znowu wprowadza chaos chwytliwym tutyłem "Z Orange TV zniknęły stacje Canal+" 😉