Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polaczenie dwoch abonamentow w orange


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Polaczenie dwoch abonamentow w orange

Witam, zlozylem wniosek o polaczenie abonamentu zony z moim abonamentem, by obnizyc rachunki.
Korzystalismy z Smart Plan LTE : moj 85,98 po rabatach 54,99 (5, 01 za fakture w formie elektronicznej, 4,99 i 15, 00 dodatkowy promocyjny rabat na abonament i 5,99 zgoda marketingowa) zony 65,98 po rabatach (tych samych) 34,99. Dodatkowo placimy raty za sprzet: ja 35,01, zona 10,00. Laczne m-czne oplaty wynosily wiec 134,99 (89,99 abomanet i 45,01 za tel.). Wg przedstawiciela w salonie mielismy placic taniej o 10 zl, a zona otrzymalaby moje przywileje (nieograniczone rozmowy, smsy i mmsyoraz internet). Umowy byly zawarte od 21.10.2016 do 22.11.2019. Po polaczeniu naszych abonametow dostalismy f-re, w ktorej kwoty sie nam nie zgadzaja-faktura opiewa na kwote 175,11.Wysokosc mojego abonementu zgadza sie ale mojej zony abonament jest wyzszy o ok. 20,00. Skad ta roznica?
54,99+35,01+10,04(platne rozmowy na infolinie) +20, 00 (cesja)-10,00(rabat za laczenie uslug mobilnych) - nadplata z poprzedniej f-ry + 64,99 (abonament zony) + 0,40(wyslane mmsy). Skad taka kwota abonamentu? Rozumien ze zawarta jest juz w nim kwota raty za sprzet 10,00. Ale nadal nie zgadza sie kwota o ok. 20,00. Co to moze byc? Nadmienie ze zostalismy poinformowani ze za cesje nic nie zaplacimy bo oboje jestesmy juz abonentami orange.
Z gory dziękuję za odpowiedź
3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32332
  • 36278
  • 1366

Polaczenie dwoch abonamentow w orange

Opłata 20 zł za cesję wynika z cennika. Jeśli uważasz, że informacja w cenniku oferty, stronie www jest nie wystarczająca bądź brak informacji wynika z błędu Orange, to złóż reklamację opisując sytuację w jaki sposób została przekazana błędna informacja. Jeśli to była na infolinii lub czacie, jest to zapisane więc łatwo odtworzyć.

Druga część wynika z dokonania cesji. Usługa (bądź część z nich) jest przenoszona wtedy z jednego konta rozliczeniowego na drugie. Nie wiem czy okresy rozliczeniowe były takie same, ale te opłaty wynikają z tego że dzień cesji zazwyczaj jest różny od początku okresu rozliczeniowego na nowym koncie. Opłata jest naliczona za abonament proporcjonalnie za liczbę dni. Na starym koncie (sprzed cesji, na osobę która już nie powinna mieć usługi na siebie) po zamknięcie cyklu rozliczeniowego powstanie nadpłata - po kontakcie z BOK można ją przeksięgować po odpowiedniej weryfikacji.
Na BOK można uzyskać konkrety z datami.

Anonim

Nie dotyczy

Polaczenie dwoch abonamentow w orange

@Spartan1, mam nieco podobny dylemat do Twojego. Nie zgadza mi się parę rzeczy i póki co, kompletuję to w jedną całość ze wszystkich screenów. Rozmowa na czacie uspokoiła mnie, ale na MO widzę rozbieżności. Przeanalizuj na spokojnie wszystkie dostępne pozycje na koncie(kontach). Jest tu paru dobrych fachowców, to na pewno problem rozwikłają. Ja też założę temat na swoje spostrzeżenia. Trzeba być dobrej myśli.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Polaczenie dwoch abonamentow w orange

@Spartan1 Trochę czasu minęło, czy informacje z odpowiedzi się potwierdziły?

Jeśli tak oznacz proszę rozwiązani to pomoże innym szybko je odszukać.Mrugający mężczyzna