Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@Anonim Przed chwilą rozmawiałam w salonie i tam mi powiedziano że dwa miesiące przed zakończeniem umowy OL przyjść do nich i zgłosić rezygnacje z internetu żeby pozostał nr komórkowy a miesiąc przed końcem udać się do nich i zmienić z abo na kartę a potem już można przejść na flex. (Te dwa miesiące mają być żeby w jednym miesiącu bezpiecznie i pewne było że przejdzie rezygnacja z internetu a kolejny miesiąc że przeszło się na kartę).

Anonim

Nie dotyczy

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@Marti35, wychodzi więc na to, że albo jest "opór materii" gdzieniegdzie, albo nie było jeszcze szkoleń 😊


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@Anonim Chyba tak 😂


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@Anonim A jak dzień w którym mam przyjść te dwa miesiące przed końcem umowy wypada w niedziele to przyjść przed czy po tej dacie?

Anonim

Nie dotyczy

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@Marti35, we wszystkich napotkanych przypadkach z mojego doświadczenia, jeżeli cykl wypada na dzień wolny, czy świąteczny, to po nim kolejny dzień roboczy jest wiążący. Nic nie zaszkodzi przyjść w piątek, ale za dzień sporządzenia jakiegokolwiek dokumentu przyjmuje się dzień, w którym coś się zadziało. Nie ma prawnej możliwości oszukać systemu. 1 cykl jest zawsze 30-dniowy.