Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

Jakoś po cichu została wprowadzona możliwość przejścia na ofertę na kartę po zakończeniu umowy w Orange Love.

Podobno od kilku dni już działa, tak twierdzą konsultanci na infolinii 😉

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@ketrasaArtur, jest to opisane.

Moja umowa
orange.pl > Dla Ciebie > Obsługa > Zarządzanie kontem > Moja umowa > Zmiana oferty z abonamentu na kartę
Tak to wygląda:

migracja.PNG2 umowa.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@ketrasaArtur, jest to opisane.

Moja umowa
orange.pl > Dla Ciebie > Obsługa > Zarządzanie kontem > Moja umowa > Zmiana oferty z abonamentu na kartę
Tak to wygląda:

migracja.PNG2 umowa.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@Anonim dzięki, właśnie tego szukałem, a dowiedziałem się od konsultantów, tylko sami nie mogli podpowiedzieć, gdzie znaleźć 😁 

To mamy więc już pełna informację 👍


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

Nigdzie nie jest tu napisane że można z Love na kartę. W pierwszej opcji mowa tu o migracji z Postpaid nie spakietowanego.
Z love do oferty na kartę można tylko w dwóch przypadkach:
Migracja z Love 4U do 3P i migracja z Love 2U do 1P. Tylko wtedy numer z automatu przejdzie na kartę.
Nie piszę tu o możliwościach przejścia w trybie reklamacyjnym.
Anonim

Nie dotyczy

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@Arti_Kn_Pl, to, co widzisz w ramce, odnosi się do OL. Każda umowa ma spisane warunki, a to nie jest mój wymysł, tylko ściągnięty ze strony operatora. Sądzisz, że głupoty spisali?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@Anonim 

Źle interpretujesz zapis tego co w ramce. Zapis mówiący o przejściu z oferty abonamentowej mówi o przejściu z typowego abonamentu, a nie z oferty konwergentnej. Poza tym w umowie Love w sekcji warunki wypowiedzenia umowy nie ma słowa o możliwości migracji numeru do prepaida.

Udaj się do kilku salonów i obstawiam że 100% odpowie Ci że możliwości migracji na kartę nie ma prócz przypadków wcześniej wymienianych przeze mnie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@Arti_Kn_Pl właśnie coś się zmieniło i konsultanci na czacie FLEX jak i na infolinii Orange twierdzą jednoznacznie, że można od kilku dni przechodzić z OL na ofertę na kartę. Potem można już bez problemów uruchomić na takim numerze FLEX-a.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@ketrasaArtur  Jak po przejściu Z OL na kartę uruchomić flex?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@Marti35 tutaj masz cały temat z opisem, jak przejść z oferty na kartę do FLEX:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Orange-Flex-Przeniesienie-numeru-z-Orange-na-kart%C4%99/m-p/15...

 

Przed dodaniem płatności za plan warto skorzystać z kodów polecających, wtedy można zyskać 50 PLN:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C... 

Anonim

Nie dotyczy

Po zakończeniu umowy OL można przejść na kartę.

@Arti_Kn_Pl, z całym szacunkiem, lecz ucinam spekulacje po rozmowie na czacie. To tylko fragment rozmowy. Natomiast wcześniej telefonicznie spytałem w najbliższym mi salonie i tam jak mantrę, powtarzają że się nie da. Konsultant na czacie obsługuje klientów rozsianych po całym kraju, natomiast lokalny "biznes" wymagałby uszczuplenia ich wpływów. Dokument jest zapisany i to mi wystarczy. Wiedziałem, że wcześniej, czy później to nastąpi, skoro do Flexa potem jest prostsza droga.

czat.PNG