Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po raz ostatni zaufałem Orange. Internet LTE dla domu z predkością 1-2 Mb/s


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Po raz ostatni zaufałem Orange. Internet LTE dla domu z predkością 1-2 Mb/s

Witam. Jestem potwornie rozgoryczony jakością LTE dla domu. Kilka razy Orange wystawilo moje zaufanie na próbę. Zabrałem już od nich wszystkie numery komórkowe całej rodziny. Zostawiłem tylko Internet. Może Was to rozbawi ale mieszkając na osiedlu w Toruniu Orange przez 10 lat nie była w stanie doprowadzić kabla do mojego domu. Pozostał Internet mobilny. Poprzednia umowa z Internetem mobilnym LTE była droga 79,90zł ale miałem naprawdę niezłą prędkość - zawsze między 15 a 35 Mb/s. Miły Pan obiecał że jeśli przedłużę umowę pod nazwą Internet LTE dla domu przez kolejne 2 lata będę cieszył się takim samym Internetem za mniejsze pieniądze - 55zł. Podpisałem i to był błąd. Od pierwszego dnia umowy prędkość internetu drastycznie spadła. Obecnie w weekendy wynosi 1-2 Mb/s Taki Internet jest bezużyteczny. Piękną prędkość mam, ale w dni powszednie NAD RANEM. To jakiś absurd. Dotrwam do końca umowy i definitywnie żegnam się z Orange. Zawiedli mnie już tyle razy. Nie wierzcie w cudowny i szybki Internet - to podpucha. 

5 ODPOW. 5

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Po raz ostatni zaufałem Orange. Internet LTE dla domu z predkością 1-2 Mb/s

A jesli chodzi o modem to ten sam?  i w tym samym miejscu jest ustawiony co poprzednio z wieksza predkoscia?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Po raz ostatni zaufałem Orange. Internet LTE dla domu z predkością 1-2 Mb/s

Modem, rouer ten sam. Potem zmieniłem na router orange ZTE i bez zmian. Zastanawiałem się nawet nad wymianą i modemu i routera ale to są koszty a gwarancji lepszej prędkości nie mam. Wygląda to tak jakby przełączono mnie na jakieś inne LTE z większą ilością odbiorców. Sieć jest wyraźnie przeciążona w weekendy i wieczory. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Po raz ostatni zaufałem Orange. Internet LTE dla domu z predkością 1-2 Mb/s

Masakra


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Po raz ostatni zaufałem Orange. Internet LTE dla domu z predkością 1-2 Mb/s

Wiem. Jestem bezsilny. Myślę nawet o próbie unieważnienia umowy. Wybiorę się najpierw do rzecznika UOKiK.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 33
  • 3
  • 0