Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Ogólnie wynika z tego że firma ORANGE jest nic nie warta, jeśli firmy ubezpieczeniowe które działają spod patronatu ORANGE i oszukują ich klientów, a nasz operator nic z tym nie robi to znaczy że ma żadnej siły przebicia i możliwości wpłynięcia na nich. Ale mimo wszystko cały czas jest ta współpraca i cały czas dopuszcza do tego że ich klienci są oszukiwani. Nic dziwnego że tracą rynek, bo cały czas strzelają sobie w stopę, zamiast dbać o tego klienta co jest z nimi, to sami go wystawiają.

Najlepsze jest to, że własną marką ORANGE to firmuje Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

DOKLADNIE niby super hiper operator a firmują takie rzeczy i zaszywają ludziom w pakietach takie ubezpieczenia zwykle wyludzanie pieniedzy ja mam cos takiego w abo wliczone i nie moglem z tego zrezygnowac bo wliczone - sprobuj zglosic ze zmieniles sprzet na nowy .... zwykle oszustwo


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Mam wykupione ubezpieczenie wyswietlacza. Upadl mi telefon i postanowilem zglosic ten fakt. Pierwsze co sie dowiedzialem ze moj udzial w szkodzie wynosi 59zl Potem odmowiono mi naprawy poniewaz nie dzialaly na mnie sily zewnetrzne w momencie upadku telefonu. To ubezpieczenie to poprostu naciaganie klienta na koszty


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Prawda to co piszesz Właśnie Odesłałam telefon S7 Edge ze stłuczonym wyświetlaczem żądają Ponad 1000 zł dopłaty.
Anonim

Nie dotyczy

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Kochani, wiedząc o Waszych problemach, nie skorzystałem z możliwości ubezpieczenia Samsunga J3 2017, tylko z podsuniętej mi przez konsultanta propozycji dołożenia do pakietu Orange Love, ochronnego szkła za jedyne 49 zł płatne u kuriera Emotikon: Szczęśliwy

ochrona.jpg


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Przed chwila tez dostałem odmowę naprawy wyświetlacza. Potwierdzam jest to tylko wyłudzanie pieniędzy. Telefon wypada z ręki i to już nie kwalifikuje się do uznania reklamacji. Szkoda ze mnie nie napadli to może wtedy by uznali mi roszczenie. 

POMYŁKA Z TYM UBEZPIECZENIEM.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Ode mnie za ten sam model S 7,  600 zł dopłaty...co robić?

Anonim

Nie dotyczy

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care


monikamakowska napisał(-a):

Ode mnie za ten sam model S 7,  600 zł dopłaty...co robić?


@monikamakowska, jak byłem ostatnio w salonie, to do różnych modeli wisiało sporo szkieł ochronnych. Więc ja uważam, że wybór należy zawsze do CiebieEmotikon: Szczęśliwy Ja mam za 49 zł ochronę, założoną paluszkami emerytaEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Zgadzam się z przedmówcami. ORANGE straci wielu klientow przez taki firmy jak DIGITAL CARE .

Miałem problem z tel. samsung A5 z 2017 r czyli nowy telefon produkowany w tym roku.

Ubezpieczenie jest dla wyciagniecia dodatkowej kasy z klienta.

Jak przychodzi rzeczywiscie naprawić czesci które sa obiete ubezpieczeniem to stwierdzaja: " przykro nam ale nasz serwis nie ma czesci zamiennych . Proponuje zaplacić za nowy telefon ( wychodzi jak w sklepie , niecale 100 zł taniej )

Twierdza ze sa autoryzowanym serwisem..

hahaha smiech na sali z takim serwisem i ubezpieczeniem .

 

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Ostrzeżenie przed usługą ochrony wyświetlacza - Digital Care

Dokładnie opisane zgadzam się to wykorzystywanie klienta .. uszkodził sie synowi wyświetlacz i niby płyta głowna ale ubezpieczenie za słabe chyba skoro trzeba dopłacić 249 zł pytanie po co się płaci dodatkowe ubezpieczenie i miało obejmować naprawę? Powie pani że jak mi sie nie podoba odeślą bez naprawy.. nie polecam