Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange - Niby największa sieć a telefonów ciągle brak !


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange - Niby największa sieć a telefonów ciągle brak !

Kto jest odpowiedzialny za zakupy telefonów w Orange? Mam wybrany już rodzaj abonamentu ale cały czas czekam bo brakuje cały czas telefonów. Nie ukrywam że jestem zainteresowany iphonem, ale to co mnie interesuje jest cały czas niedostępne:

- iphone SE 64GB - brak

- iphone SE 16 GB - tylko jest space gray

- iphone 6s 64GB - brak

- iphone 6s Plus 64 GB - brak

 

We wszystkich sieciach można kupić te modele bez problemu, na rynku moźna je kupić w każdym kanale sprzedaży. A orange? Niby największa sieć komórkowa? Ten kto odpowiada za zamówienia słuchawek w mojej firmie już dawno straciłby pracę. Oczywiście istniej opcja odejścia do innego operatora, ale jak się ma 4 umowy z Orangem, wszystko w jednym miejscu i na jednej fakturze to wypadałoby szukać kolejnej umowy w Orange a nie u konkurencji.

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Orange - Niby największa sieć a telefonów ciągle brak !

A ja na Twoim miejscu kupiłbym ów telefon na wolnym rynku, w wielu elektromarketach są promocje raty 0%, więc......tutaj w Orange opcja only sim i będzie Pan zadowolony bo wyjdzie Panu to "troszkę" wszystko razem taniej. Pozdrawiam.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange - Niby największa sieć a telefonów ciągle brak !

Dla mnie lepszą opcją jest telefon na abonament niź kupno telefonu w sklepie i abonament bez telefonu. Powodem jest Orange Open Extra.

Anonim

Nie dotyczy

Orange - Niby największa sieć a telefonów ciągle brak !

@Tomaszglog ale oferty only sim też łączą się w promocji Orange Open, wiem bo sam korzystam.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

Orange - Niby największa sieć a telefonów ciągle brak !

Orange Open Extra to co innego niż Orange Open. Ze zniżką 50% (OO Extra) wychodzi na to że przez cały okres umowy wychodzi kwota taka ile kosztuje sam telefon. Sam abonament telefoniczny jest wtedy jakby za darmo. Tak wychodzi z moich obliczeń.