Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Orange Love

Witam,

Mam pytanie jak rozwiązać umowę na orange love nie tracąc numeru telefonu? Chciałbym dalej być klientem orange ale nie potrzebuję już usług stacjonarnych (Neostrada). Chodzi mi o przedłużenie umowy na sam numer komórkowy. Byłem w salonie i doradca twierdzi, że się nie da. Doradził żeby iść do innego operatora i przenieść numer aby go nie stracić. Proszę o pomoc

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

@tomj11 , chyba komuś nie zależało na klientach. Z tego, co ja się orientowałem niedawno w partnerskim salonie, idzie rozpakować OL na koniec umowy i pozostawić to, co pasuje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 184

Orange Love

Nie da rozpakować Love. Doradca z Salonu miał rację. Niestety trzeba przenieść numer do innego operatora na kartę  i wrócić do Orange. Niestety... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Orange Love

Jeśli pracownik sam to zrobi i przeklika na 100% to można. Ale zlecenia wysyłane dalej są odrzucane.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Orange Love

Dziękuję za podpowiedzi. Będę próbował to załatwić jeśli się nie da to trudno stracą klienta


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Orange Love

Na 99% Ci się nie uda, bo takich pracowników ze świecą szukać. Ew. napisz do Rzecznika Orange na Twitterze - ostatnio różne dyskusje na twitterze były na ten temat.

Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Orange Love

Zgodnie z regulaminem umowa w ofercie Orange Love obowiązuje na cały pakiet, który traktowany jest jako jeden produkt, na jednym zobowiązaniu, oznacza to, że rezygnacja z wybranej usługi składowej Orange Love (np. telefon, internet) jest jednocześnie rezygnacją z całego pakietu Orange Love.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Orange Love

I tak jest wersja oficjalna. Co nie przeszkadza, że w trybie "interwencyjnym" jest możliwe rozpakietowanie i zachowanie komórki na prepaid. A ze stacjonarnymi trzeba zwrócić sprzęt i wydać nowy i można mieć nową umowę. Z telefonem stacjonarnym też można zakręcić i na 90% mieć numer z powrotem (tzw. instalacja nowego łącza z konkretnym numerem) a potem "kill bill" na voip.

Można "kręcić" ale to wymaga zachodu i własnego pilnowania. Wiąże się też z pewną przerwą w działaniu usług i ponowną aktywacją.

Dyskusja była ostatnio m.in. tu https://twitter.com/RzecznikOrange/status/1103723363464175616

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

@Wojciech , jeżeli znasz odpowiedź na to, czym jest oferta konwergentna i czy w jej ramach nie ma pola do manewru, to będę Ci wdzięczny. To ciut skomplikowany twór, podciągnięty pod OL tylko po to, by za całość była jedna faktura. Natomiast dwie składowe (współdzielone), widać iż rządzą się swoimi prawami. To taka konstrukcja z zaszłości. NMO tego tworu do końca nie ogarnia.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Orange Love

Orange Love jest jako jedna umowa, jest to co innego niż wcześniejsze nasze oferty konwergentne. Jedna umowa, to nie ma przewidzianego normalnego trybu rezygnacji z pozostawieniem jednej usługi.

 

Mi się wydaje że właśnie bardzo dobrze radzi sobie nowe Mój Orange, jak na zrzucie poniżej. Widać ładnie że jest to połączone. Ale to już rozmowa nie w tym temacie i tutaj tak to już zostawmy.

 

Bez tytułu.png