Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 3
  • 0

Orange Love.

Dzień Dobry, 14 stycznia kończy mi się umowa na pakiet OL (internet światłowodowy, telewizja, 2 telefony komórkowe). Z internetu i telewizji chciałbym zrezygnować, gdyż od roku czasu ich nie użytkuje, brak możliwości podłączenia w nowej lokalizacji. Z tego co już zdążyłem poczytać może być problem z zachowaniem jednego z dwóch numerów. Moje pytanie jest następujące jak i kiedy teraz przenieść numer do NjuMobile, aby nie płacić, żadnych kar a jednocześnie zachować jeden i drugi numer komórkowy. Trochę szkoda, że przy podpisywaniu umowy nikt nas nie poinformował, że jeden numer zostaje przypisany do usługi i jest wielce prawdopodobne, że rezygnując z niej stracę również numer., który użytkuje już ładnych kilkanaście lat. 

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Love.

@mosiu92 podobno jak rezygnujesz z jednej usługi w pakiecie OL, to pozostałe usługi są wyłączane z automatu. Na wszelki wypadek, ja bym złożył wypowiedzenie na pozostałe usługi.

Jak miałem OL, to prócz przenoszonego numeru złożyłem również wypowiedzenie na cały pakiet OL.

 

Co do opłaty, wygląda, że coś zostało pobrane ponad abonament. Bo ulgi widać, że masz dalej zachowane. Nie było wysyłane przypadkiem jakieś SMS-y premium lub połączenia międzynarodowe, albo inne usługi o podwyższonej opłacie? W tej sprawie najlepiej zadzwonić na infolinię i dopytać się, co to za opłaty zostały doliczone.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Love.

@mosiu92 jak przenosisz, to nie stracisz numeru. Jak by numery miały zostać w Orange na kartę, to był by kłopot, szczególnie z tym, co jest przypisany do pakietu OL, ale i z tym też da się poradzić, tylko numer mógłby być nieaktywny przez kilka godzin. 

Wszystkie usługi kończą się w tym samym czasie? Przeniesienie na dzień końca umowy. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 3
  • 0

Orange Love.

Tak wszystkie usługi kończą się w tym samym czasie, dokładnie to jest 16 stycznia. Czyli muszę po prostu u nowego operatora złożyć chęć przeniesienia numeru z dyspozycją na 16 stycznia ? A mam kolejne pytanie. do tej pory przez cały okres trwnia umowy płąciłem 139zł za wyżej wymienioną usługe. Dzisiaj wchodzą c na swoje konto widze kwtoe 249 zł? Z jakiej racji 


orange grudzien.PNG

 

EDIT: Czy jeżeli przenosze numer, i wiem, że w tej kwestii wszystkim zajmuje się NJu, to musze składać jeszcze osobno wypowiedzenie na internet i telewizje ? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 3
  • 0

Orange Love.

Tutaj dorzucam jeszcze jak to wyglądało do listopada. 


orange listopad.PNG

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Love.

@mosiu92 podobno jak rezygnujesz z jednej usługi w pakiecie OL, to pozostałe usługi są wyłączane z automatu. Na wszelki wypadek, ja bym złożył wypowiedzenie na pozostałe usługi.

Jak miałem OL, to prócz przenoszonego numeru złożyłem również wypowiedzenie na cały pakiet OL.

 

Co do opłaty, wygląda, że coś zostało pobrane ponad abonament. Bo ulgi widać, że masz dalej zachowane. Nie było wysyłane przypadkiem jakieś SMS-y premium lub połączenia międzynarodowe, albo inne usługi o podwyższonej opłacie? W tej sprawie najlepiej zadzwonić na infolinię i dopytać się, co to za opłaty zostały doliczone.