Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love z urządzeniem


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Love z urządzeniem

Witam, mam pytanie do ludzi, którzy zamawiali ofertę z urządzeniem np: telefonem komórkowym, telewizorem, tabletem itp. Jak długo czekaliście na przesyłkę?

Zamówiłem Orange Love z telewizorem 10 listopada 2017r. Montaż miałem 18 listopada. Do 29 listopada nie dotarł do mnie telewizor (jutro sobota i potem niedziela więc już na pewno nie dotrze). 31 listopada skończy mi się 14 dniowy termin na odstąpienie od umowy. Jak myślicie czekać dalej czy zmienić operatora ;-).

Pozdrawiam

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32555
  • 37365
  • 1375

Orange Love z urządzeniem

Listopada jeszcze nie ma więc stał się cud. A na poważnie - skontaktuj się z BOK bo tu nikt nie sprawdzi gdzie to utknęło.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Love z urządzeniem

😉 Fakt, pokręciłem miesiące (powinien być październik).

A z BOK kontaktowałem się już 4 razy, nikt nic nie wie, zlecenie jest przetwarzane.

Dlatego chciałem się dowiedzieć ile mniej więcej czasu ludzie czekali na takie przesyłki, żeby coś zdecydować bo po 31 października nie będę już mógł normalnie rozwiązać umowy.

A jak mi po 31 powiedzą że skończyły im się telewizory w ofercie i proponują mi zastępczo komórkę?

Powieszę sobie ją na ścianie i będę oglądał program w Orange TV Go 😉

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32555
  • 37365
  • 1375

Orange Love z urządzeniem

Sęk w tym że powinno być od razu. Bo od samego zakupu tv też masz prawo do odstąpienia. Pytanie też czy to problem z magazynem (braki na stanie) czy coś innego.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love z urządzeniem

@bolero90, 17 października miałem rozmowę i podjęta decyzja z mojej strony, a 19-ego już miałem urządzenia z umową Orange Love. W Twoim przypadku strasznie to i dziwnie zarazem się przedstawia.