Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - przeniesienie komórki

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Orange Love

on-line można sprawę pilotować czy tylko infolinia?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Orange Love

@Erni80 w tym czasie jak składałem wniosek o przeniesienie, on-line był tylko dla ofert abonamentowych. Ja pilnowałem przez infolinię.

Co do pilnowania poprawności danych, to chodzi o informacje zawarte we wniosku, PESEL, nr dowodu, daty końca umowy itp.

Może też być potrzeba podania danych, z jakiej oferty numer jest przenoszony. W Twoim przypadku to abonament.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Orange Love

dziękuję za pomoc.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Orange Love

@Erni80 żaden problem, w razie wątpliwości pisz, zawsze ktoś pomoże, podpowie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Orange Love

@Erni80 , pakiet OL to całość i jak @ketrasaArtur wspomniał, to będzie definitywne rozwiązanie umowy. Przenieść chciałem do Flexa, to najpierw "zapuściłem żurawia" na czacie Orange, a potem Flexa. Połączyłem to w jedną logiczną całość i złożyłem tylko we Flexie przeniesienie numeru. Możesz trafić na konsultanta, który straszy, ale tym się nie przejmuj. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

Od siebie dodam, że tak jak wcześniej już pisali po przeniesieniu numeru komórkowego Internet powinien się odłączyć. Takie jest teoretyczne założenie. Ale jak praktyka pokazuje nie zawsze tak bywa. Wtedy reklamacja to bardziej formalność. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Orange Love - przeniesienie komórki

Poszło wczoraj zlecenie na przeniesienie numeru od innego operatora - czekamy na jakieś wieści w tej sprawie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Orange Love - przeniesienie komórki

@Erni80 informuj, jak będzie przebiegało przeniesienie i czy zakończy się powodzeniem.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Orange Love - przeniesienie komórki

ok


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Orange Love - przeniesienie komórki

Numer telefonu został przeniesiony do innego operatora ( Play). Oni wszystko sami załatwili. Od wczoraj jestem w Play i dostałem info z Orange ,że pakiet LOVE się rozpadł i internet z pakietu został wyłączony.

Wypowiedzenia żadnego nie składałem. Dziękuję wszystkim za pomoc i uważam temat za zamknięty, pozdrawiam.