Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - nie można zmienić numeru komórkowego?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Orange Love - nie można zmienić numeru komórkowego?

Hej,

za tydzień kończy mi się umowa OŚ w pakiecie: OL 100Mb.

Wypowiedzenie złożone bo:

- nie można zmienić numeru telefonu komórkowego w ramach pakietu OL. - Salon.

Według pracowników Salonu, po rozwiązaniu umowy, nie mogę przez 3 miesiące skorzystać z oferty OL. - prawda ? Obecnie mam zabezpieczony dostęp do TV i Internetu.

 

Chciałem wyłączyć numer kom. jaki dostałem przy OL, i przenieść numer z innej sieci do OL - z którego korzystam.

 

Czy do numeru który będzie w ramach OL można zamówić dodatkową karte SIM do transmisji danych ? (potrzebna do modemu w komputerze w razie W, OF nie opłaca mi się).

 

I tak przy okazji, opłaca się dobrać np: prąd od Orange przy podpisaniu nowej umowy na OL ?

Dzięki za pomoc,

niestety kolega który obsługiwał mnie przez kilka lat, zmienił pracodawcę i teraz spotykam się z murem "nie da się".

Pozdrawiam.

 

 

_________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Love - nie można zmienić numeru komórkowego?

1. O ile dodatkowa karta sim będzie w ofercie, to ją się domówi. Przy wielu wykluczeniach może to być trudne.
2. Prąd - jeśli masz jakąś super extra lokalną promocje - tak. Oferta na www cenowo nie zachwyca, chyba że cenisz płacić za zieloną energię lub inne usługi dodatkowe.


Ps. Zdecyduj się czy chcesz numer wyłączyć czy przenieść do innej sieci. Numeru nieaktywnego się nie przeniesie. Zdecyduj się.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Orange Love - nie można zmienić numeru komórkowego?

Okey, to jeszcze bardziej upraszając.

mam numer 609xxxvvv - play

mam numer 511xxxvvv - Orange w ramach OL.

 

Chce pozbyć się numeru obecnego 511xxxvvv i w jego miejsce korzystać z przeniesionego do Orange numeru 609xxxvvv.
Czy to można zrobić ?

Czy mam odczekać po wypowiedzeniu obecnej umowy OL Świało 100Mb, wspomniane 3 miesiące ?
Czy do przeniesionego numeru do OL - 609xxxvvv - można dodać dodatkową kartę sim aby korzystać z Internetu na koncie numeru 609xxxvvv ? (tak jak można w OFlex dodać dodatkową kartę sim).

Czy przy zamówieniu OL światłowód 600Mb/s - można wybrać jakoś opcje abym mógł korzystac z ONT ? Czy obligatoryjnie jest F6.0 ??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Love - nie można zmienić numeru komórkowego?

Gdzie jest obecnie numer 609? W abo czy na prepaid w Orange?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Orange Love - nie można zmienić numeru komórkowego?

prepaid orange