Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - Kurier

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

Orange Love - Kurier

Witam, zamawiałem w Czwartek "Orange Love" przez internet, a raczej przez telefon - konsultant oddzwonił, wypełnił wszystkie potrzebne dane, następnego dnia przyjeżdża kurier i nie chce mi wydać przesyłki ponieważ na umowie jest przekręcone moje nazwisko o jedną literę, zamiast "n" jest "m". Czy to normalne, że kurier nie może przez taki mały błąd wydać mi przesyłki? Wyjeżdżam jutro za granicę, a tak się cieszyłem, że będę miał nowy telefon na ten wyjazd, a tu taka porażka z tego wyszła... Kiedyś miałem podobną sytuację w sieci Play (mam "trudne" nazwisko) i kurier normalnie wydał mi sprzęt, a później sieć Play zrobiła korekcję danych. Podsumowując przez to wszystko, straciłem dodatkowe "bajery" od Samsunga w przedsprzedaży takie jak: „Witaj nowy S9” i zwrot 400 zł oraz "Samsung Guard S9". Wracam dopiero za dwa tygodnie i już chyba sobie daruje ten telefon ;-/. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38313
  • 1382

Orange Love - Kurier

Niestety dopiski nie są możliwe. 🙁

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38313
  • 1382

Orange Love - Kurier

Niestety dopiski nie są możliwe. 🙁
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - Kurier

@AbstrAct po fakcie to już pozamiatane, na przyszłość przeliteruj nazwisko jak jest trudne, imina przykładowo podajesz to łatwiej skojarzyć, nie będzie pomyłek nigdy, tak na koniec lepiej jak kurier trzyma się zasad, w razie pomyłki niewłaściwa osoba by telefon dostała i było by mniej ciekawie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1691
  • 34

Orange Love - Kurier

@AbstrAct To ja przypomnę istotną zasadę panującą na NO:

Pokaż szczegóły
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?

Bardzo szczęśliwy robot Mrugający mężczyzna