Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?


@Anonimnapisał(-a)

@Zoe@Kejt24  , a może dotyczy dodatkowego transferu w internecie mobilnym na abonament,  gdzie istnieje zapasowy pakiet danych, który jest automatycznie uruchamiany po wykorzystaniu limitu określonego w umowie – w ofercie podstawowej i optymalnej? To jest bardzo wygodne rozwiązanie.
https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/13209/3ad6dd42-03e9-4f50-86ba-889db3ffb5e7.pdf
4.Jak działa –Pakiet danych na konto
1)Pakiet danych na konto przyznajemy na Konto abonenckie, na którym aktywna jest usługa Internet Mobilny. Oprócz usługi Internet Mobilny mogą go Państwo wykorzystać w ramach innych usług rozliczanych na tym samym Koncie abonenckim z następującymi Planami taryfowymi: Smart Plan LTE, Smart Plan LTE Wspólny, Super Smart Plan, Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II, Smart Plan na rozmowy (Smart Plan Halo), Smart Plan (Smart Plan Multi), Smart Plan Mix, Delfin II w Orange (abonament), Pelikan II w Orange (abonament), Pantera II w Orange (abonament), Delfin w Orange (abonament), Pelikan w Orange (abonament), Pantera w Orange (abonament), Orange Abonament, Orange Free, Orange Free Net, Orange Free Set,LTE FreeNet, Internet LTE dla domu,Internet LTE 2w1, Orange Love Internet 4G, Orange Love Telefon komórkowy, Plan Komórkowy, Internet Domowy 4G, Plan Mobilny.


Tylko, że w tym przypadku już 2 miesiąc na koncie jest widoczne 3GB a nie 10 GB, czyli czasowo by się zgadzało - nowa promocja weszła w maju a magia z pakietami zaczęła się w czerwcu Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

@Zoe , ja myślę i tak sądzę, że to dziwny zbieg okoliczności, bo jeden regulamin wszedł 17-go, a drugi 18-go.


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

@Anonim możliwe 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

@Zoe @Anonim Dziękuje wam bardzo. Najbardziej zależało mi na tym, aby potem właśnie nagle mi nie policzyli dodatkowych opłat bo już różne miałam przygody z Orange, uspokoliliscie mnie. W poniedziałek spróbuje dowiedzieć się czegoś więcej, mam nadzieję, że udzielą jakiejś sensownej informacji skąd to się wzięło Emotikon: Szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

@Kejt24 na chacie mając wgląd do konta, na pewno Ci pomogą i wszystko wyjaśnią, tutaj na forum możemy jedynie domniemywać, co się zadziało :( Ten FreeNet trochę mnie niepokoi, ale być może to błąd na stronie w opisie pakietu.