Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Biz Krajowy - roaming po 15 czerwca 2017

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 10
  • 0

Orange Biz Krajowy - roaming po 15 czerwca 2017

orange 1.png

@Anonim to czytałem, ale ja jestem drobiazgowy i nie rozjaśniło mi to drugiego pytania 😛 Wiem już, że dzwonić i smsować w czasie krótkiego pobytu za granicą będę mógł bez dodatkowych kosztów, o transmisję danych pytam w stosunku do zapisu w umowie, że dostaję pakiet 0,5GB + 9,5GB - pytanie - za granicą mogę wykorzystać bez opłat 0,5GB, a potem płacę z cennika 0,03zł/MB ?

Edit: Czy też może wspomniane w cenniku 3,09GB? 😛

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Biz Krajowy - roaming po 15 czerwca 2017

@pawlo444muszę wieczorem wypić 4 browary i przestudiować regulamny, na trzeźwo nie dam rady tego ogarnąć 😜 😜


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 10
  • 0

Orange Biz Krajowy - roaming po 15 czerwca 2017

OK, oficjalnie wszystko wiadomo, dzisiaj otrzymałem sms od Orange i tam wspomniane jest o wszystkim nielimitowanym oraz paczce danych w wysokości 3,09GB na okres rozliczeniowy, potem 3gr/MB + VAT. Jest super. W końcu będzie można spokojnie wyjechać na kilkudniowy pobyt w UE, bez myślenia o kosztach za telefon 😄

Anonim

Nie dotyczy

Orange Biz Krajowy - roaming po 15 czerwca 2017

I super, 3 gb to można już "poszaleć", ja mam 2,56 ;p.Więcej niż w kraju 🙂

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 10
  • 0

Orange Biz Krajowy - roaming po 15 czerwca 2017

Zgadza się wystarczy w zupełności na taki kilkudniowy do tygodnia. Ahh, a wspominam jeszcze kilkudniowy wyjazd w czerwcu 2016r. na Euro. 50MB darmowych i musiałem dopłacić przez swoją nieuwagę 200zł za transmisję 😛

Anonim

Nie dotyczy

Orange Biz Krajowy - roaming po 15 czerwca 2017

Tak poza tematem...zapraszam na euro u-21 do Kielc....zapowiada się super zabawa.....