Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36299
  • 1366

Opłata za kontakt z BOK

A nie zmieniałaś taryfy/planu? Zawsze możesz zapytać za darmo na czacie http://orange.pl/kontakt lub na pdfie z fakturą.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Nie, nic nie zmieniałam. Facet z którym rozmawiałam, sprawdzał w systemie i nie znalazł nic za co mogło być doliczone A jednak w aplikacji wyświetla odliczenie 6.15 zł. Najbardziej szokuje mnie fakt płatnego bok bo to że ta sieć nie jest uczciwa przekonuję się od kilku lat

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Opłata za kontakt z BOK

W dalszym ciągu Orange kontynuuje błędna i niesympatyczną walkę ze swoimi klientami  o opłaty za kontakt z BOK. Nie przekonują mnie tłumaczenia,że ten kontakt jest przez klientów nadużywany, dlatego też było zasadne wprowadzenie opłat. Bzdura i wizerunkowa klapa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36299
  • 1366

Opłata za kontakt z BOK

To radzę sobie przejść na dzień otwarty w jakimś Contact Center Orange i wyrobić sobie własne zdanie.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Opłata za kontakt z BOK

Temat opłat za połączenia z BOK wałkowany wielokrotnie. Wszyscy operatorzy mają ten kanał płatny. Jeżeli przy zgłaszaniu usterki/problemu wina ewidentnie leży po stronie OPL, zawsze można poprosić o anulację opłaty. W moim przypadku było to rozpatrywane pozytywnie...
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@Piotrekk85, własne zdanie wyrabia sobie klient po kontakcie z konsultantem. A jeszcze jak nawarstwią się inne, przykre sytuacje, to tego wizerunku trudno wymazać z pamięci.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Opłata za kontakt z BOK

To aż trzeba prosić o anulowanie opłaty? Nie może tego zrobić Konsultant z urzędu?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Opłata za kontakt z BOK

@Kierus57, niektórych niestety trzeba poprosić 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36299
  • 1366

Opłata za kontakt z BOK

Tak naprawdę Orange w żaden sposób nie komunikuje zmian opłat bo naprawdę ich nie zmienia. Wprowadza nowe plany z inną stawką, w starych planach stawki są bez zmian. Jeśli klient zostaje na starym planie, to nadal obowiązują go dotychczasowe stawki. Akurat niestety blamaż obserwowałem od środka. Np. plus w tym czasie zrobił kampanię PR: dajemy tańsze abo, ale podnosimy stawki za BOK. W Orange była cisza. I niestety klienci tego nie odczuli pozytywnie.

Ten wątek jest oczywiście wizerunkową klapą. Bo Orange nie podniosło cen. Zlikwidowało tylko sposób na bezpłatne dzwonienie przez mój Orange. Ale to było na własne życzenie.

Tak sam nadal Orange zostawia furtki na dzwonienie: numer 510100100 w nowych abonamentach kosztuje 29gr/min, numer 510600600 kosztuje 1,50zł za całość. To samo można załatwić może z dłuższym komunikatem na IVR. Więc to jest tylko kwestia z tego co ktoś korzysta.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Opłata za kontakt z BOK

@Piotrekk85co rozumiesz pod słowani:

Ten wątek jest oczywiście wizerunkową klapą.

Wyjaśnij proszę.