Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Odstąpienie od umowy

Witam, dnia 26.02.2021 zawarłem przedłużenie umowy w Orange, dnia wczorajszego tj 01.03.2021 dotarł do mnie sprzęt od Orange HP OMEN 17, niestety działał niespełna 30minut, skontaktowałem się pierw z serwisem.

Z racji, że jestem informatykiem wspólnie z Serwisem HP i oddziałem urządzeń Premium ustaliliśmy, że sprzęt ma uszkodzoną płytę główną i serwisant zaproponował mi abym odstąpił od umowy bo będzie  to trwało krócej niż naprawa pozatym naprawa może przewyższać koszt urządzenia więc i tak będzie potrzeba wymiany sprzętu na nowy ( czas oczekiwania na same części według serwisanta to około 3miesiące, tyle nie chce czekać, nie jest to wymysł tylko sprzęt do pracy ) 

 

Tak też uczyniłem, sprzęt odesłałem też wczoraj tj. 01.03.2021r widzę, że już znajduje się na magazynie.

 

Czy ktoś wie za jaki czas znów będę mógł przedłużyć aktualną umowe wybierając znów ten sam sprzęt?

 

W Orange nikt nie potrafi odpowiedzieć mi na to pytanie na infolinii więc może tu znajdzie się ktoś kto przechodził taką sytuacje. Dziękuję! 

 

 

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Odstąpienie od umowy

@Maajkii może to potrwać około tydzień do dwóch. Obecne przedłużenie musi być anulowane, a usługi na które było podpisane przedłużenie, musi powrócić do stanu z przed przedłużenia.

Po powrocie do poprzedniego stanu dobrze jest odczekać jeszcze z dzień dwa.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Odstąpienie od umowy

Mam 4abonamenty i na kazdym status mozliwosci przedłużenia umowy ( mimo, że jest to niemożliwe ). 

Więc nie bardzo chce się tym sugerować 😄

Anonim

Nie dotyczy

Odstąpienie od umowy

@Maajkii  musisz poczekać, tak jak @ketrasaArtur  pisze, ale bywa że i miesiąc to trwa, jak masz kilka umów, to można spróbować na innej, ale to konsultant Orange musi zrobić, nie zamawiają poprzez sklep Orange na portalu www, bo zamówienie nie przejdzie raczej 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Odstąpienie od umowy

NIestety musisz odczekać na swoją reklamacje naprawę. Jak pisali poprzednicy.  Tak jest w większości operatorów  nie tylko tu. Towar dostarczony sprawny i musi wrócić sprawny. 

 

Niestety sam model HP Omen 17 zapowiadał  się fajnie. W firmie żony byli chętni na niego 40 sztuk w full wypasie.   Kłopot w tym że pierwsze egzemplarze w dużych ilościach poszły do operatorów i innych usługodawców jako super oferta. I tu jest pies pogrzebany.  Ich wadą jest to że niestety są obarczone bardzo dużym ryzykiem awaryjności.  Serwis Hp jest tego świadom i wystarczy podać model i  nie pytają o nic więcej tylko   panie odsyłaj nie naprawiam damy drugiego. 

Hp chce się szybko pozbyć wadliwych egzemplarzy więc raczej szybko wróci- może do 8 dni będzie po sprawie.