Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy a wyższy abonament


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Odstąpienie od umowy a wyższy abonament

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Jakiś czas temu zmieniłem stara umowę na Orange Love, umowa dotyczyła usług stacjonarnych i abonamentu na 2 numery. Oczywiście drugi numer został przedłużony oddzielnie. Podczas rozmowy z konsultantem dostałem zapewnienie iz zostanie wymieniony cały sprzęt na nowy. Po kilku dniach przybył kurier ale tylko z umową. Podpisałem, okazało się że jest tylko na jeden numer, a nowego sprzętu brak. 

Od razu zadzwoniłem do BOK, złożyłem reklamacje i niezwłocznie odstąpiłem od umowy. Po kilku dniach dostałem sms, iż odstąpienie zostało przyjęte. Wszystko ładnie pięknie aż do dzisiejszego dnia, na @ otrzymałem rachunek za usługi stacjonarne, i zamiast 80 złotych rachunek na 350 złotych. Dziwnym trafem wartość mojego abonamentu podstawowego wskoczyła na 280 złotych. Poprzez czat złożyłem reklamację, jednak jakaś bezradność nastała. Brak informacji od konsultanta OCB. Czy ktoś spotkał się z podoba sytuacja, jak się skończyła , co mam dalej robić 😞

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Odstąpienie od umowy a wyższy abonament

Po migracji do love i odstąpieniu pewnie nie wróciła poprzednia promocja na usługach stacjonarnych.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Odstąpienie od umowy a wyższy abonament

Orientujesz się może, czy zwykła reklamacja rozwiąże problem 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Odstąpienie od umowy a wyższy abonament

A masz może jakiś stary rachunek i możesz odczytać z niego nazwę promocji która miałeś na tych usługach stacjonarnych? Ew może wiesz to z pamięci?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Odstąpienie od umowy a wyższy abonament

Brałem promocje 2 lata temu, wtedy był Funpack 

Na  rachunku który otrzymałem jest również FunPack, z tym ze

za internet płaciłem 54 teraz 162, Tv z 12 zl podskoczyło do 37, a telefon z 10 , na 35 złotych 

 

Gdzieś utkwiła mi tez nazwa promocji supernowa

 

O dziwo opłata za telefon bez zmian, a jeden tez był wciągnięty do Lova 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Odstąpienie od umowy a wyższy abonament

To może być trudne. Na pewno opłaty powinny być skorygowane z ostatniej faktury. Ale to leczenie objawów a nie przyczyny. A co do przyszłości: może uda się przywrócić starą promocje albo trzeba będzie wybrać coś z aktualnej oferty albo jakieś mniej standardowe rozwiązanie ktoś zaproponuje. To już trzeba zaczekać na kontakt z działu reklamacji.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Odstąpienie od umowy a wyższy abonament

No to czeka mnie 7 dni niepewności 😞

 

Anonim

Nie dotyczy

Odstąpienie od umowy a wyższy abonament


@PiotrPowalkanapisał(-a)

No to czeka mnie 7 dni niepewności 😞

 


Niekoniecznie. Możesz przez profi FB http://www.rzecznik.klientow.orange.pl/, przez zakładkę Kontakt u góry forum, albo na adres mailowy bok@orange.pl. Ja tym kanałem składałem udokumentowaną reklamację nie raz. Czekaniem i bezczynnością nie polepszasz swojej niezbyt komfortowej sytuacji. Kuj żelazo, póki gorąceEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Odstąpienie od umowy a wyższy abonament

Nie wiem czy dublowanie zgłoszeń jest metodą na ich przyśpieszenie. Reklamacja jest w toku, pisanie do Rzecznika Klienta miałoby sens gdyby odpowiedź była nie satysfakcjonująca.