Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ORANGE LOVE PROBLEM Z ANULOWANIEM ZAMÓWIENIA


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

ORANGE LOVE PROBLEM Z ANULOWANIEM ZAMÓWIENIA

Witam, czy jest tu ktoś kto mi pomoże|?

złożyłem zamówienie telefonicznie na orange love z nr tel który posiadam i do tego neostrade 10mbs i telefon na raty LG G6 jednak się rozmyśliłem i anulowałem zamówienie aby złożyć inne na LTE DLA DOMU i Galaxy S8 dzwoniłem gdzie się dało i anulowano podobno okazuje się że jak chce ponownie złożyć to nie mogę na tym nr tel ponieważ neostrada jest anulowana a telefon został przekazany do etapu logistycznego gdzie nie został jeszcze anulowany nikt nie jest mi w stanie pomóc może ktoś z Was ma pomysły lub wie co zrobić zależy mi na czasie najchętniej bym dziś już zamówił pakiet love w salonie z lte dla domu i galaxy s8 ale nic z tego nie pomogą mi nawet w salonie orange

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ORANGE LOVE PROBLEM Z ANULOWANIEM ZAMÓWIENIA

Niestety na tym etapie jedynie zostaje odczekać.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

ORANGE LOVE PROBLEM Z ANULOWANIEM ZAMÓWIENIA

;( właśnie tego się obawiam ale ile można czekać zamówienie z 27 kwietnia przecież ktoś się tym zajmuje i mógłby to anulować od ręki ;/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ORANGE LOVE PROBLEM Z ANULOWANIEM ZAMÓWIENIA

Normalnie trwa to tydzień, ale z uwagi na długi weekend myślę, że najwcześniej poniedziałek/wtorek i też bez gwarancji na 100%.

Niestety w ofercie jest wydawany sprzęt, który ileś kosztuje, więc wycofanie procesu trochę trwa... ;/

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

ORANGE LOVE PROBLEM Z ANULOWANIEM ZAMÓWIENIA

no ok chyba już wyczerpałem wszystkie możliwe środki i nikt nie jest w stanie tego anulować ale takie sprawy powinni anulować od ręki powinni to poprawić bo ludzie tracą czas i chęci ;/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ORANGE LOVE PROBLEM Z ANULOWANIEM ZAMÓWIENIA

Jeśli dzwonisz w ciągu godziny, to kiedyś można było. Potem już automat leci...