Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Numer po zmarłym Tacie


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Numer po zmarłym Tacie

Witam serdecznie około roku temu ktoś zablokował numer mojego Taty który był numerem Firmowym ale zarejestrowany na osobę prywatna. Ktoś poprostu chciał nam zniszczyć życie i udało im się. Gdy błagając wręcz pracownika Orange aby odblokował nam Ten numer odmówił on nam wiec zadzwoniliśmy na infolinie i osoba poinstruowała pracownika aby złożyć wniosek który został rozpatrzony negatywnie. Nie dość ze nasz Tato zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w wieku 49 lat To ktoś totalnie zniszczył nam całe życie. Ja jako prawowity spadkobierca mogłem załatwiać sprawy spadkowe dopiero po ponad roku czasu moja mama spędziła ten czas w szpitalu psychiatrycznym nikt nie chciał nam pomoc i firma Orange odmówiła mi odzyskania numeru po moim tacie. Nasze całe życie legło w gruzach. Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu numeru po moim Tacie tak żeby moc odbudować nasza rodzinna Firmę.

Oskar

 

 

18 ODPOW. 18

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Numer po zmarłym Tacie

@OscarsCoin mając akt zgonu właściciela numeru, można przepisać go na spadkobiercę lub osobę z najbliższej rodziny. Zakładam, ze numer dalej jest aktywny. Jeżeli został wyłączony, to już będzie bardzo duży kłopot z jego odzyskaniem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Numer po zmarłym Tacie

W przypadku numeru firmowego jest to trudne.
Kto przejął prowadzenie firmy? czy firma zakończyła działalność? jaka to była forma własności? jednoosobowa działalność gospodarcza?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Numer po zmarłym Tacie

Niestety Tak jak napisałem powyżej ktoś zupełnie obcy dostarczył akt zgonu bez postanowienia sądu i zablokował nam numery internet i wszystko co było nam niezbędne do zachowania firmy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Numer po zmarłym Tacie

A chodzi o numer telefonu komórkowego czy stacjonarnego?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Numer po zmarłym Tacie

Ile czasu minęło od odłączenia numeru?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Numer po zmarłym Tacie

Firma, niestety numer był zarejestrowany na osobę prywatną co nie wyklucza ze był ogólnodostępnym jedynym znanym numerem firmowym i ja jako pełnoprawny spadkobierca dostałem odmowę. Nawiasem mówiąc ja osobiście kupiłem ten numer telefonu gdy jeszcze nie było rejestracji. Ogólnie wielka tragedia rodzinna oczekujemy jakiejkolwiek pomocy 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Numer po zmarłym Tacie

Jeśli zgłoszenie było rozpatrzone negatywnie, co było przyczyną odmowy? ile czasu minęło od jego wyłączenia?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 14
  • 0

Numer po zmarłym Tacie

Telefon komórkowy. Chciałbym jeszcze dodać ze pracownik Orange przez telefon poinformował nas o odmowie gdy prosiliśmy o pisemne poinformowanie mas tak żebyśmy mogli poinformować prawnika albo ewentualnie napisać odwołanie. Pracownik Orange powiedział nam ze ma ma to 7 dni ale z uwagi na to ze jesteśmy roszczeniowi będziemy czekać 30 dni. Ludzie my tylko prosiliśmy o odzyskanie naszej własności to nie było roszczeniowe to było wręcz błaganie o pomoc. Zostaliśmy zbyci.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Numer po zmarłym Tacie

Ile czasu minęło od odłączenia numeru? więcej niż 3 miesiące?