Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie wszystkie SMS dochodzą.

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Nie wszystkie SMS dochodzą.

Aktywny Czat? Nawet nie wiem co to jest xP 

Anonim

Nie dotyczy

Nie wszystkie SMS dochodzą.

@PapierowyTygrys sama to sobie ostatnio włączyłam jakoś przez przypadek u ustawieniach wiadomości. 

IMG_20211115_205957.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Nie wszystkie SMS dochodzą.


@PapierowyTygrysnapisał(-a)

Od dwóch tygodni nastąpiła nowość w temacie - klient wysyła smsa o 21:14, ten do mnie nie dociera. O godzinie 9:30 dostaje natomiast wiadomość z Orange.pl ze na ich stronie wisi nowy mms. Wchodzę i rzeczywiście jest tam wysłany sms klienta, zamieniony na plik tekstowy i odczytany jako mms… wymieniony telefon, wymieniona karta sim.


@PapierowyTygrys niektóre telefony z automatu zmieniają podczas wysyłki SMS-a na MMS-a, gdy wysyłana przez nie wiadomość ma wiekszą ilość znaków niż 1 sms.

Wiec to raczej kwestia nadawcy, a nie odbiorcy wiadomości. Zmiana w Twoim telefonie (poza konfiguracą MMS-ów, aby móc je odbierać) nic tu nie da.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nie wszystkie SMS dochodzą.

U nas w domu w telefonach mamy aktywną funkcję czatu, ale ona nie wpływa na wysyłane smsy, po prostu działa zamiennie zależy do kogo się wysyła i czy ten ktoś ma/nie ma aktywnej tej funkcji to albo idzie jako czat, albo jako sms. Nie doświadczyliśmy bynajmniej aby funkcja czatu wpływała negatywnie na wysyłanie smsów.