Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę dzwonić


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie mogę dzwonić

Mam połączony abonament na dwie karty. Jedna z nich przestała działać. Nie można było wysyłać smsow korzystać z internetu i dzwonić. W salonie Orange stwierdzono uszkodzenie karty sim. Otrzymałem duplikat karty i powiedziano mi że aktywacja nastapi w ciągu godziny. Nie dostałem żadnego smsa że karta już działa. Lecz mogę wysyłać sms korzystać z internetu a dzwonić nie mogę. Czasem jednak się uda że zadzwonię. Mam często słaby zasięg. A chciałbym korzystać ze wszystkich opcji karty. Zdarza się że nie mogę nawet wysyłać smsow i korzystać z internetu. Uszkodzenia anteny w okolicy nie ma ponieważ był kontakt z Orange i powiedzieli że wina nie leży po ich stronie.
4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę dzwonić

Czy ten sam problem występuje, gdy włożysz tą kartę do innego telefonu?? Albo masz pecha i znów trafiłeś na uszkodzoną kartę, albo Twój telefon ma jakaś awarię i ......z tąd te problemy. Przełóż tą kartę do innego aparatu i napisz czy problem nadal się utrzymuje.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie mogę dzwonić

Tam problem występuje również.
Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę dzwonić

A na drugiej karcie wszystko działa oki?? Jeśłi tak to chyba będziesz musiał znów zadzwonić do BOK lub odwiedzić salon. Zarejestruj się na Mój Orange, sćiągnij sobie aplikację o tej samej nazwie, zaloguj się pełnymi danymi i możesz dzwonić za darmo do BOK. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nie mogę dzwonić

Jeśli masz słaby zasięg, to i z pustego salomon nie naleje.