Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa Darmowe orange wifi

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nie działa Darmowe orange wifi

@SonorovZarzadzanie tym było tylko w starej wersji Mój Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 65
  • 293
  • 2

Nie działa Darmowe orange wifi

Tego już się dowiedziałem na czacie, jak również i tego, że teoretycznie kiedyś będzie zarządzanie przywrócone.

Cóż, skoro na dzień dzisiejszy nie mogę z tego sam skorzystać, to kazałem wyłączyć usługę na funboxie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa Darmowe orange wifi


@Sonorovnapisał(-a)

Tego już się dowiedziałem na czacie, jak również i tego, że teoretycznie kiedyś będzie zarządzanie przywrócone.

Cóż, skoro na dzień dzisiejszy nie mogę z tego sam skorzystać, to kazałem wyłączyć usługę na funboxie 🙂


@Sonorov, jakimś cudem mam zarządzanie darmowym, mimo zmigrowania do NMO Emotikon: Szczęśliwy Wczoraj testowałem na sobie i być może u Ciebie taki myk przejdzie? Miałeś przecież stare...a dawno zmigrowałeś?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 65
  • 293
  • 2

Nie działa Darmowe orange wifi

Nowy panel mam od paru miesięcy, w żaden sposób nie mam dostępu do starego – żadne myki nie pomagają. 
Nie wiem czy jest co porównywać z twoim przypadkiem, bo ja mam tylko stacjonarną Neostradę Światłowodową.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa Darmowe orange wifi


@Sonorovnapisał(-a)

Nowy panel mam od paru miesięcy, w żaden sposób nie mam dostępu do starego – żadne myki nie pomagają. 
Nie wiem czy jest co porównywać z twoim przypadkiem, bo ja mam tylko stacjonarną Neostradę Światłowodową.


@Sonorov, widocznie są jakieś myki, które są zaszłością starych kont i " na tym koniu" można jeździć. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 65
  • 293
  • 2

Nie działa Darmowe orange wifi

Najpewniej. Na szczęście działanie lub nie usługi nie jest dla mnie krytyczne, natomiast zirytowałem się troszkę, ponieważ przy zmianie urządzenia z Funboxa 3 na Funboxa 2 usługa – wyłączona wcześniej – została bez mojej wiedzy i zgody ponownie włączona. No to chciałem sprawdzić, czy mogę z niej skorzystać 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa Darmowe orange wifi

@Sonorov, ja też mam FB2 na neo.