Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie


@Adrian007napisał(-a)

Oczywiscie że play, chodzi mi o internet mobilny gdzie karta jest w routerze, jak bym jeszcze telefon miał w Orange to chyba w ogóle bym nie mógł korzystać z internetu bo w playu jednak nielimitowane to nielimitowane


Co do ofert LTE, to na bieżąco śledzę temat i jeśli chodzi o nielimitowany internet (oczywiście nielimitowany transfer), to Magenta zrobiła kilka lat temu ofertę z nielimitowanym transferem LTE chyba do 20mb/s, albo 60mb/s, z czego bardzo szybko zrezygnowali, ponieważ było to nieopłacalne dla firmy + za duże obciążenie sieci. 

Od tej pory nie spotkałam się z "prawdziwym nielimitowanym", na stronie Playa jest internet, tak samo po przekroczeniu jest lejek 1mb/s. Więc o jakie "nielimitowane" chodzi? O samą prędkość, że jest równo 1mb/s?

 

I tak z ciekawości zapytam, dlaczego nie wybrałeś Play, skoro jest według Ciebie dużo lepszy? 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

chodzi o to ze sie płaci a oni jaja sobie robią teraz też z babą jakąs pisałem i ta napisała że nie ma odemnie odpowiedzi i się rozłączyła, tragedia ... ale skargi na szczęście poszły razem z prośbą o odszkodowanie więc kolorowo nie bedą mieli. Pozdrawiam

 

_________

* Wpis poddany edycji zgodnie z netykietą - moderator Kinga


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Niby "nielimitowane LTE" a pieniądze chcecie

@Adrian007 nie odpowiedziałeś na pytanie... W Play też się płaci, też jest limit GB i też zwalnia, więc jaka jest różnica, jaką znasz ofertę z zacytowanym przez Ciebie "w playu jednak nielimitowane to nielimitowane"?

 

Edit:

Nie do końca też wiadomo, o co chodzi z Twoim zdaniem

"Tak samo Internet to internet a nie muszę tu za 20 zł kupować usługę abym miał dostęp z sieci co to za internet ..."

Nie wiadomo, o jaką usługę chodzi, strasznie chaotycznie piszesz, z brakiem znaków interpunkcyjnych, więc trudno mi doczytać, w czym tak naprawdę jest problem