Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Muli mi net

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Muli mi net

Nie działa mi internet. M U L I, że hej! Mam szczęśliwe godziny, a nie da się filmu oglądać. To nie jest normalne!! 

________________
* Przeniesione z działu O społeczności – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Muli mi net

@Hocek  jeśli pakiet netu wyczerpałeś, to ograniczenie prędkości masz i ogranicza też prędkość Szczęśliwe godziny, włącz jakiś pakiet to po LTE przyspieszy 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Muli mi net

@Hocek może być przeciążenie nadajnika, awaria, zakłócenia lub inne przyczyny. Internet mobilny nie jest srabilnym rozwiązanie i jest uzależniony od warunków nadajnika jak i posiadanego sprzętu.

 

We własny zakresie warto sprawdić kartę SIM w innym urządzeniu, a w obecnym urządzeniu sprawdzić inną kartę SIM. Po porównaniu i testach będzie można wyeliminować wadliwe urządzenie i/lub ewentualne uszkodzenie karty SIM.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Muli mi net

No mam taki, jaki mogę mieć.

Nie wiem czy nadajnik, jakby był nadajnik to by i na komórce mulił raczej. A oni w nocy nie pracują na czacie, żeby mi to sprawdzić. 

A to nie powinno tak być. Nie za to płacę.

Wkreciłem się w serial na netflixie „Clickbajt” i jak na złość mi rwie!! 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Muli mi net

@ketrasaArtur sprawdzam teraz tę kartę na nieużywanym komie i YT i to samo jest ☹️


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Muli mi net

@Hocek jak podasz nazwę miejscowości i ewentualnie ulicę lub lokalizację nadajnika, to będzie można coś więcej powiedzieć. 

Skoro na innym urządzeniu też tak samo działa SIM-ka, to możesz mieć założony lejek techniczny z powodu generowania ruchu. Taka blokada trwa około doby. Jakie prędkości osiągasz?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Muli mi net

@ketrasaArtur 

Dobrzykowice. Download 0.96 Mb/s

Mam ponoć ograniczenie, bo pakiet się skończył. Ale to nie powinno tak być w godzinach nocnych mam szczęśliwe godziny i powinien iść z pełną prędkością wg umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Muli mi net

@Hocek  jeśli pakiet netu wyczerpałeś, to ograniczenie prędkości masz i ogranicza też prędkość Szczęśliwe godziny, włącz jakiś pakiet to po LTE przyspieszy 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Muli mi net

@Anonim ale przecież szcześliwe godziny nie pobierają z pakietu danych wiec to nie ma znaczenia, że wyczerpałem.

Anonim

Nie dotyczy

Muli mi net

Zrozum że masz lejek i działa on cały czas (godziny nocne też obejmuje)!

Aktywuj mały pakiet Danych Mobilnych (GB) i net ci przyspieszy 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Muli mi net

Kurcze myślałem, że to inaczej działa... Nigdy nie kupowałem dodatkowego pakietu. Jak to ogarnąć? I wiesz móże jaki jest najtańszy? W sensie za ile i jak właczyć?

Bo rozumiem, że jak go właczą to normalnie na szcześliwych godzinach znowu pojadę @Anonim ??